;

Odd Hugo albumi “POCKET” väljaandmineПользователь  Rando Kruus проект в категории Музыка

Tervist, hea hooandja!

Meie oleme Odd Hugo, muusikaline kollektiiv Tartust. Tänavu augustikuus täitub meil juba kolm aastat järjepidevat eksistentsi, mille sisse on mahtunud kontsert-tuure Euroopas, ülesastumisi eri sorti festivalidel ning auhindu ja nominatsioone.

Juba kaks aastat on möödunud meie debüütalbumi ilmumisest - selle tahaksime veel eraldi välja tuua - ilmus see ju just tänu teie abile siinsamas Hooandja platvormil. See album on andnud võimsa hoo meie muusika levikule. Sest ajast peale oleme käinud arvukatel festivalidel, alustades Tallinn Music Weekist (Eestis) ja Positivus Festivalist (Lätis) kuni Eurosonic Noorderslagi (Hollandis), Fusion Festivali (Saksamaal) ning Europavox Festivalini (Prantsusmaal) välja. Tagatipuks tunnustati see ka 2013. aasta debüütalbumi nominendiks "Eesti Muusikaauhinnad 2014" galal.

Tallinn Music Weekil pälvisime 2014. aastal festivali parima ansambli auhinna ehk "Skype Go Change the World Award". Selle albumi vaieldamatult kõige kuulsam lugu, "Kissing in the Falling Rain" valiti indie-kategooria playlisti ülemaailmses Spotify muusika striimingu portaalis. Odd Hugo tunnustati viimati veel Tartu Kultuurikandja 2014 nominendiks. Ühesõnaga - suur, suur, suur tänu vägeva kaasaaitamise eest!

Nüüd aga on möödunud piisavalt aega ning meil on mõte viia asja natukene edasi. Praeguseks on saanud täis aastaring, kui alustasime juba uue muusikalise materjali salvestamisega. See ring on olnud küll laineterohke, küll sügavalt põnev ning hariv - ning veel on jäänud mõni üksik lihv, miksimine ja masterdamine - ent uhkusega võime öelda, et valmis on saamas Odd Hugo teine täispikk album pealkirjaga "Pocket".

Oktoober 2015!

Albumil saab kuulda ka koosseisu Midrid, Maimu Jõgeda (akordion) ja Lee Taul (viiul), mis on väga vahva!

Sinu abi vajamegi selles, et album saaks helilise tervikuna koos kujunduse ning füüsilise ümbrisega lõplikult valmis albumi esitluskontserdile viia.

Odd Hugo südamlik tänu Sulle.

 

Pildi autor: Kaisa Laurimaa