;

MaiGroupi debüütplaatПользователь  ML проект в категории Музыка

Tere! 

Minu nimi on Mai. Olen pärit Saaremaalt ja lõpetanud Kuressaare Muusikakooli viiuli eriala. Pärast seda kutsus elav legend Tiit Paulus mind mängima ansamblisse 2+2=5. Minu kätte sattus saatuse tahtel hoopis basskitarr. 2010. aasta kevadel lõpetasingi Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli basskitarri eriala, õpetajaks Raul Vaigla, kes on siiani minu kõrval hea sõbra ja mentorina. 2010/2011 õppisin Skurups Folkhögskolas Daniel Francki käe all ja praegu studeerin Stockholmi Kuningliku Muusikaakadeemia teisel kursusel jazzmuusikat ja improvisatsiooni basskitarri erialal (õp. Robert Sundin). Just Skurupis õppides panin kokku omanimelise bändi MaiGroup, kellega mängime minu kirjutatud muusikat ja kuhu kutsusin oma mõttekaaslased ning julgen öelda, et ühed parimad noored rootsi muusikud. 

 
Björn Arkö - saksofon
Rasmus Lindelöw - klahvpillid
Calle Stålenbring - kitarr
Mai Jõgi - bass & kompositsioonid
Jonathan Lundberg - trummid
 
MaiGroupi muusika on erinevate muusikastiilide sulam: jazz, pop, rock, latin... Inspiratsiooni ammutan armastusest, igatsusest, lõpututest õnne ja rahu otsingutest, kohtumistest iseenda ja teistega.
Oleme esinenud jazzifestivalidel nii Eestis kui ka Rootsis ning koostöös Eesti Jazzliiduga oleme Eestit väisanud kahe kontsertturneega (2011 ja 2012). Nüüd tunnen, et oleks aeg meie lood salvestada, teiega jagada ja siis uut muusikat kirjutama hakata.
 
Salvestame 14.-18.jaanuar Stockholmi Kuningliku Muusikaakadeemia stuudios, veebruaris valmib mix & master, märtsikuus tegeleme plaadikujunduse ja tootmisega ning kui kõik hästi läheb, võib meid näha ja kuulda aprillikuus kontsertturneel, koostöös Eesti Jazzliidu ja Jazzkaarega.
 
Selleks, et meie unistus kevadel teoks saaks, vajame natuke Sinu abi. Oleme südamest tänulikud iga toetuse eest!
 
Rohkem informatsiooni MaiGroupi tegemiste kohta: http://www.facebook.com/maigroup
Loe meie kohta ja kuula meie muusikat siin: http://www.maijogi.com/maigroup
 
Maailma suurimate tänudega,
Mai & MaiGroupi poisid: Björn, Calle, Rasmus & Jonathan
 

Related projects

Evy Anstalpold - дебютный альбом

  • 28%собрано
  • 140€поддержано
  • 22 дней осталось

Музыкальный аудиоальбом. Стихи с Афона читает Олеся Балакирева.

  • 53%собрано
  • 1865€поддержано
  • 55 дней осталось

Акустический сольный альбом Владимира Чердакова «Бесконечное кино»

  • 36%собрано
  • 1072€поддержано
  • 40 дней осталось