;

Kalevi Kammerkoor & Seto Sümfoonia "Peko" CDПользователь  Kelly проект в категории Музыка

 

Kalevi kammerkoor on 15 aastat vana sõpruskond, meile meeldib väga laulda, meeldivad M-tähega algavad heliloojad, näiteks Meister ja Miškinis. Meile meeldib bände teha, pildistada, vahel ka filme kerida. Mõnikord meeldivad meile lihtsalt pöörased ideed.

2010. aastal valmis meie dirigendil ja heliloojal Erki Meistril Seto Sümfoonia "Peko". Teos on kirjutatud koorile, orkestrile ja neljale tenorile. Esitajateks on koor, solistid, kammerorkester, muusikalist värvi lisavad rahvamuusikast tuttavad kannel, parmupill ja roopill. Vahetekste loeb seto keeles Merca. Dirigendiks on Hirvo Surva.

Sümfoonia on umbes tunni pikkune ning räägib Seto mehe eluteest sünnist uinumiseni. Tekstid on pärit seto lauluemalt Anne Vabarnalt ning Paolopriit Voolainelt.

Pekot sai kuulda vaid 3 korda: Värskas, Tartus ja Tallinnas. Sümfoonia leidis tunnustust Klassikaraadio silmis, kes pakkus koorile Eesti Raadio I stuudio ja toonmeistri teose salvestamiseks. Toonmeister Tanel Klesment on praeguseks andnud viimase lihvi ja muusika on valmis plaadi väljaandmiseks koos selle juurde kuuluva raamatukesega. Raamatus saab olema 64 lk ja see sisaldab teose kirjeldust, koori, muusikute, dirigendi ja teose autori tutvustusi seto ja eesti keeles.

Meil on juba olemas osa vajaminevast rahasummast, kuid ikkagi on teie abi vaja. Plaat on plaanis välja anda 2013. aasta märtsis.

Tänase seisuga on puudu 1000 eurot.

Loodame, et leiate võimaluse meie projekti rahaliseks toetamiseks. 

Täname ja rõõmustame koos teiega!
Kalevi Kammerkoor

Seto Sümfoonia Peko 7. osa "Jahilkäuk" saab kuulata http://klassikaraadio.err.ee/helid?main_id=1499153

Meie tegemisi saab jälgida Facebooki fännilehel ja kodulehel http://www.facebook.com/kalevikammerkoor

www.kalevikammerkoor.ee

 

Related projects

Альбом группы MostBand "Лечу"

  • 32%собрано
  • 696€поддержано
  • 32 дней осталось