;

Eesti Maaülikooli kammerkoor rahvusvahelisele koorifestivalileПользователь  Mart Ilves проект в категории Питание

Armas hooandja!
 
Oleme Eesti Maaülikooli kammerkoor Camerata Universitatis. 
 
 
Meil on unistus - viia Eesti koorimuusika Gdanski rahvusvahelisele koorikonkursile. Konkurss toimub juba viiendat korda ja toob kokku koorimuusika entusiastid üle maailma. Lisaks konkursiprogrammile toimuvad avalikud kontserdid, ühislaulmised ja muud kokkusaamised, kus on võimalus end proovile panna, tutvustada oma maa kultuuri ja leida uusi kontakte, kellega koos algatada tulevikus põnevaid koostööprojekte.
 
Meie koori 25-aastase ajaloo jooksul oleme alati lugu pidanud vaimsest ja heal tasemel koorimuusikast. Tähtsal kohal on Eesti heliloojate looming (Kreek, Tormis, Uusberg, Ritsing). Aastate jooksul oleme üles astunud nii kodustel kui ka piiritagustel võistulaulmistel, olulisel kohal on osalemine laulupidudel, esinemised akadeemilistel üritustel ning traditsiooniks kujunenud jõulu- ja kevadkontserdid. Eelmisel aastal tähistasime juubelihooaega mitmete kontsertidega erinevates Eesti paikades.
 
Koori dirigent Seidi Mutso on entusiastlik ja suurte kogemustega koorijuht, kes suudab meid alati uuteks väljakutseteks inspireerida ja laulmisest suurt rõõmu tundma panna. Me hoiame ühte ja teeme seda, mis meile kõige rohkem meeldib. Eesti Maaülikooli kammerkoori kohta on kõik öeldud järgmises sõnapilves:
Märtsis toimuval rahvusvahelisel koorikonkursil osalemiseks oleme läbinud kvalifikatsioonivooru ja saanud kutse osaleda. Puudu on osa reisirahast ja selle kokkusaamiseks pöördumegi, armas muusikasõber, Sinu poole. 
 
Kui armastad ilusat koorimuusikat ja oled nõus meid oma võimaluste piires toetama, siis oleme kogu südamest tänulikud. Tänutäheks kingime kõigile hooandjatele tasuta tänukontserdi kevadises Tartus ja mitmeid muid kingitusi, mille valmistamisse oleme pannud oma koori hinge ja südame.
  • 65 поддержавших
  • 1555€собрано от запланированных 1500€

Успешный проект

Проект был поддержан 09.Mar.2016