;

TEDxTallinn 2013Пользователь  Oliver Kadak проект в категории Событие

Mis juhtub, kui disainer kohtub teadlasega? Või filoloog arhitektiga? Koreograaf juristi ja inseneriga? Seal, kus kohtuvad teadmised, vajadused ja eelkõige tahe koos mõelda, kaovad argised piirid ja algab õhinat täis maailm, kus kõik saabki päriselt võimalikuks.

TEDxTallinn on omamoodi konverents, maagiline kokkusaamine, kus erinevatelt elualadelt oma ala eksperdid ja väljapaistvad inimesed annavad 18 minuti jooksul oma elu kõne, tutvustades headele kuulajatele ideed - olgu selleks vastleiutatud asi, julge algatus või suundanäitav avastus. Igaüht neist seob hingest tulev, suur ning siiras soov midagi reaalselt ära teha, midagi muuta ja parandada. Kasvõi iseennast, kui tervet maailma korraga veel ei saa.

2009. aastast peale on vähemalt kord aastas TEDxTallinna konverentsidel kokku saanud mõtlejaid, aktiviste, pedagooge, loodusteadlasi, multiinstrumentaliste, ettevõtjaid, kohtunikke, muusikuid, psühhiaatreid, aju-uurijaid, leiutajaid, väikerahvaste uurijaid, disainereid, luuletajaid, tuumafüüsikuid, heaolu-uurijaid, teatriinimesi... Ühe päeva jooksul saavad osalejad näha ja kuulda inimesi, keda nad tõenäoliselt muidu kunagi ei kohtaks. Lisaks kanname laval välja käidud mõtted reaalajas üle tuhandetele huvilistele ja paljudele ühisvaatamistele. Sama oluline on kõnedest kasvanud mõttevaramu salvestamine ja jagamine kõigile tasuta vaatamiseks (vt meie kodulehelt http://www.tedxtallinn.org/koned).

Oleme oma meeskonnas viimseni kasvanud vaatajatest tegijateks, sest ühel hetkel andis saamisrõõm teed andmisrõõmule. TEDxTallinn nagu ka teised TEDx üritused üle maailma korraldatakse üksnes vabatahtliku tööga, et tagada tõelise pühendumuse ja entusiasmiga loodud eetiline ning aus sündmus. Kõigi ürituste sujuva toimumise taga on peidus tohutu hulk tööd ja pikk ettevalmistus. TEDxTallinn 2013 kõnelejateks oleme kogunud juba sadu erinevaid mõtteid ning töö võimalike esinejatega käib täies hoos.

Hooandja kaudu on ka Sinul võimalus TEDxTallinna korraldamisele kaasa aidata - panustades rahaliselt (suurema, rohkemate osalejatega ürituse nimel), aitad korraldajaid ka ajaliselt (saame keskenduda rohkem sisule). Kutsume Sind selle aasta TEDxTallinnal kaasa mõtlema, sest korraldame seda sündmust meie kõigi jaoks. Eesmärk on koguda kokku inspireerivaimad killud meilt ja mujalt, innustada ning tõsta teadlikkust - usume, et hästi vormistatud idee võib asjad liikuma ja lendama panna ka siin, Eestis. Tahame anda nii palju energiat, et inimesed leiaksid oma tee ja kaasmõtlejad, kellega koos oma ideed ellu viia.

Kogu sündmuseni on jäänud vaid loetud kuud ja Sul on võimalus sel korral olla üks enam kui viiesajast osalejast, anda hoogu, et lükata asi koos käima - unistada, teoks teha ja mäletada.

Toeta meid Hooandjas ja saa osa ideedest, mis väärivad jagamist!

 

  • 490 поддержавших
  • 19174€собрано от запланированных 15620€

Успешный проект

Проект был поддержан 04.Apr.2013