;

Hiiumaa TantsuFestival 2016Пользователь  Siim Tõniste проект в категории Событие

Hiiumaa TantsuFestival on kohe jälle käes!

 

Sel aastal toimub Hiiumaa TantsuFestivali lavastusprotsesside programm 1.-7.08 ning etendusõhtute ja töötubade programm 3.-7.08.

Hiiumaa TantsuFestival on noortele suunatud kaasaegse tantsu ja teatri festival Hiiumaal. Igal aastal tuleb saarele kokku vähemalt 150 noort tantsuhuvilist, kes professonaalsete õppejõudude ning tantsukunstnike käe all uusi kogemusi ja teadmisi juurde saavad. Pühendumise ja jätkusuutlikusega on festival aastate jooksul enda ümber koondanud hulga andekaid noori, kellest on kindlasti järelkasvu Eesti professonaalsele tantsukunstile.

 

 

Korraldajad tänavad festivali toetajaid Eesti Kultuurkapitali, Hasartmängumaksu nõukogu ning Põhja- ja Baltimaade kultuuri mobiilsusprogrammi, kes on teinud võimalikuks selle aasta töötoad, lavastusprotsessid ja etendusõhtud. Ometi napib meil vahendeid kahe protsessi läbiviimseks: nendeks on lavastus noortele tantsijatele ja iga-aastane tantsufilm. Lavastuse loob USA korograaf ja lavastaja Cid Pearlman ning filmimeeskonnas on sel aastal festivalil varem õpetanud Ruta Ronja Pakalne ning Janis Rizhovs. Loomingulistest protsessidest saad lähemalt lugeda meie lehelt:
http://tants.org/lavastusprotsessid/

 

 

Meid toetajatele anname kingitusteks pileteid Tallinnas toimuvatele Hiiumaa TanstuFestivali üritustele: etendusõhtule, kus etenduvad selle aasta lavastusprotsesside tulemid ja/või PLATVORMILE, mis on Hiiumaa TantsuFestivali meeskonna poolt korraldatav noortele tärkavatele tantsukunstnikele esimesi enese proovile paneku võimalusi pakkuv lühilavastuste õhtu.

 

 

Rohkem infot festivali kohta leiab aadressilt:
http://tants.org

Eelmise aasta festivalmelu kogemiseks ja HTF-i teiste tegemiste ülevaateks viska kindlasti pilk peale ka meie sotsiaalmeediakanalitele:

https://www.facebook.com/HiiumaaTantsuFestival/

http://hiiumaatantsufestival.tumblr.com/

https://instagram.com/hiiumaatantsufestival/

Töötubade kohta saab lugeda aadressilt:

http://kuukiri.tantsuharidus.ee/artikkel/hiiumaa-tantsufestival-2016-mitmekulgsed-tootoad/

Lavastusprotsesside kohta saab lugeda aadressilt:

http://kuukiri.tantsuharidus.ee/artikkel/loomingulised-lavastusprotsessid-hiiumaa-tantsufestivalil/

 

  • 75 поддержавших
  • 2848€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 01.Aug.2016