;

"The Happiest Man on Earth / "Maailma kõige õnnelikum mees"Пользователь  Acuba Film проект в категории Кино и фотография

Hea hooandja!

Sul on suurepärane võimalus toetada selle aasta tõenäoliselt positiivseimat filmiprojekti, mis paneb näo naeruselt särama.

Absoluutselt kõigi projektile hoogu andnute vahel loositakse esilinastusel välja iPhone SE Valgelt Klaarilt ja TradeHouse'i kolm 100€ kinkekaarti! Loomulikult ainult õnnestunud hooandmise korral! Aita hooandmisele kaasa, jaga seda sõnumit sõpradega!

Acuba Film väntab dokki Euroopa kunagise suurima "hullumaja" endisest direktorist, täpsemalt Tallinna Vabariikliku Psühhoneuroloogiahaigla endisest peaarstist Arvo Haugist, kes on eluaeg püüelnud piirideta ühiskonna ja plankudeta haiglate poole, seda ka Seewaldi puhul, kus nõukogude absurdielu sulas sujuvalt psühhoneuroloogiahaigla tegelikkuseks ja vastupidi. Ka täna ei leidu inimest, kes ei võiks öelda, et tal on närvid läbi. Närvid on läbi praktiliselt kõigil.
 


Seetõttu võtamegi asja rahulikult ja pöördume Sinu poole palvega toetada filmi lisavõttepäevi, helitöid ja järeltootmist. Loodame koguda kokku summa 7850 eurot, ja see number ei ole juhuslikult valitud. Eduka hooandmise puhul valmib film 14. novembriks ehk täpselt Arvo Haugi 78,5- ndaks juubeliks ning Sina saad kirjutada oma nime filmi tiitritesse ja meeletusse ajalukku!

Oleme kindlad, et igaüks meist vajab Arvo Haugi nõuandeid ja eeskuju, kuidas hullumeelsel ajal elus püsida ja koguni edukas olla. Tegelikult on retsept lihtne: tuleb teha ainult õigeid asju, ja seda dr Haug meile õpetabki! Positiivsest ellusuhtumisest kõneleva filmi toetamine on kindlasti üks kõige õigemaid asju, mida sellel suvel teha!
 


Kes meist poleks kuulnud lugusid Seewaldist ja kes ei tahaks neid kuulda? Arvo Haug on nõus neid Sinuga jagama!

Hooandjatele mõeldud meeleolukate meenete kirjelduse leiad siitsamast lehelt paremast tulbast!
 


Suur aitäh Sulle ette Acuba Filmi meeskonna poolt!

Lisaks veel mõni sõna filmist ja peategelasest:

Ka täna on dr Haug samavõrd optimistlik ja kadestamisväärseslt posiitivse eluhoiakuga nagu oma nooruspäevil. Tegu oleks tõenäoliselt parima erakondadeülese presidendikandidaadiga, kui Arvo Haug vaid kandideeriks ja kui tal oleks selleks aega. Nimelt rajab ta praegu Tallinna lähedale kunagi Peeter I-le kuulunud mõisa oma isiklikku pelgupaika, et veeta seal rahus vanaduspäevi, olles maailma hulluste eest kaitstud, ja seda võimalikult kõrge aiaga. Selline on kord elu paradoks. Enne aga on meil võimalus saada osa tema päevikutest, mis viivad meid ajas tagasi ja elus edasi!
 


Film räägib tavainimesele arusaadaval moel hullumaja endisest direktorist Arvo Haugist ja igapäevaelu tõsistest teemadest nagu armastus, raha, stress, aga ka nõudlikkus laste ja eneste suhtes, sellest, kuidas olla mees Eesti Vabariigis, kuidas avaldada tänu oma õpetajatele ja kuidas panna paika tõusikud ning astuda vahele, kui võõrad lapsed tänaval täiskasvanute nähes lubatavuse piire ületavad - kõike seda haaravalt ja Arvo Haugile omasel toimekal ja lõbusal moel. Kui märkasid, et sõna "moel" esineb eelmises lauses kaks korda, on see film täpselt Sulle! See film on meile kõigile. Eesti keeles, Eestis filmitud!
 

FOTO: Arvo Haugi eraarhiiv

  • 31 поддержавших
  • 695.80€собрано от запланированных 7850€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 18.Sep.2016

Related projects

Короткометражный фильм «Почему?»

  • 4%собрано
  • 120€поддержано
  • 51 дней осталось