;

Shaté Tantsukooli kolmanda saali ehitusПользователь  Shaté Tantsukool проект в категории Образование

Tartus tegutseval Shaté Tantsukoolil algab sügisel juba 20. hooaeg. Nende aastatega on 8 tantsijaga stuudiost kasvanud pea 500 tantsijaga kool, kus õpivad lapsed ja noored vanuses 3-25 eluaastat. Lisaks käivad koos täiskasvanud hobitantsijad, kes hindavad päevatöö lõpus üht mõnusat tantsutrenni väga kõrgelt. Tantsukooli iseloomustab suurele perele iseloomulik rõõmus õhkkond, sõbralik läbisaamine ja lõbusad traditsioonid, nagu hooaja lõpu piknik, tantsuõpetajate päev, grupi südametunnistuste valimine, kõige sõbralikumate tantsijate tunnustamine jne.

Koolis õpetatakse lisaks üldisele kehakoolile ja klassikalise tantsu tehnikale erinevaid tantsustiile, nagu show-, tänava-, karakter- ja jazztants. Igal aastal osaleme kümnetel võistlustel ja festivalidel ja seda nii Eestis kui välismaal. Möödunud hooaja kõige kaugem reis viis meid Itaaliasse, kus Shaté tantsijad tõid World Dance Trophy võistluselt koju mitu karikat. Lisaks grupikavadele on fookusesse tõstetud ka tantsijate individuaalne meisterlikkus. Viimased aastad on väga edukad olnud paljudele soolotantsijatele. Tantsukoolis on võimalik võtta personaaltunde, viiakse läbi tehnikakursusi ja tehakse tutvust uute stiilidega.

Juba 6 aastat on Shaté tantsijatel olnud võimalus trennis käia Filosoofi tänava ruumides. Unistus päris oma tantsukoolist sai teoks tänu juhataja Krõõda eestvedamisele, usinatele treeneritele ja armsatele lapsevanematele. Kuue aastaga on tantsukool väga koduseks saanud ja kui kevadel avanes võimalus laieneda ka alumisele korrusele, haarasime rõõmuga sellest võimalusest. Kaks saali on juba mitu aastat hommikust õhtuni trenne täis. Nii oli väljavaade kolmandale saalile väga oodatud. Lapsevanemate ja tantsijate abiga sai tehtud suurem remont, kuid selleks, et alumises saalis saaks edukalt trenni teha, vajame teie abi.

Hooandja abiga kogutud raha eest paneksime saali maha tantsimiseks sobiva põranda ja akrobaatikaraja, paigaldaksime seintele peeglid, soetaksime hädavajalikud stanged ja mõned tunde efektiivsemaks ja mitmekesisemaks muutvad vahendid (joogaplokid, kummilindid, raskused). Alumise korruse remondi ja saali sooviksime valmis saada septembriks, et uue hooaja alguses korraldada pidulik avamine.

  • 119 поддержавших
  • 6424€собрано от запланированных 6200€

Успешный проект

Проект был поддержан 29.Aug.2016

Related projects

Уникальная возможность развить первую в Эстонии онлайн-школу красоты!

  • 0%собрано
  • 1€поддержано
  • 50 дней осталось