;

Raamat "Meie tee eduni"Пользователь  Triin Karis проект в категории Печать

Oleme gümnasistid Merili ja Triin ning vajame teie abi oma unistuste ellu viimiseks!

Me soovime avaldada oma kogemusraamatu "Meie tee eduni".

Üle aasta viisime läbi heategevusprojekti "Väike panus, suur mõju" toetamaks diabeeti põdevate laste ja noorte ravi. Projekti jooksul valmistasime nii ise erinevaid käsitööesemeid kui ka kogusime neid. Meie ettevõtmise logoks oli öökull ning seetõttu meisterdasime mitusada öökullist võtmehoidjat, pihu- ja mängulooma. Esemeid müüsime mitmes Eesti linnas - Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Lisaks korraldasime kaks heategevuskontserti koos tuntud artistidega nende seas Bonzo, Kristjan Kannukene, Annabel Guitar. Oma projekti lõpuüritusena korraldasime Tartu raekoja platsil laste laulupeo "Meie panus", kus esines üle saja viiekümne lapse koos Mari Jürjensi ja bänd Kruuviga.

Meie projekt pälvis rohkelt tähelepanu ja tunnustust. Meil oli au kohtuda isiklikult Vabariigi Presidendi Toomas Hendrik Ilvesega ning tänu suurele kajastusele eraldati riigieelarvest diabeedilaste raviks 75 000 eurot. Oma projekti raames kogusime tänu kõikidele headele annetajatele ligi 10 000 eurot, millega saime 8 perele soetada insuliinipumbad ja/või nende tarvikud.

Nüüd soovime oma südamelähedast lugu panna raamatukaante vahele. Me tahame jagada oma vahvaid juhtumisi, emotsioone ja tuua välja õppetunde. Meie sooviks on inspireerida teisi noori ja anda edasi sõnumit - tuleb julgeda suurelt unistada!

Anna sinagi oma panus!

Siiralt tänades

Merili ja Triin
 


 

  • 27 поддержавших
  • 1221€собрано от запланированных 1200€

Успешный проект

Проект был поддержан 02.Nov.2016