;

Olavi Ruitlane Herkki Erich Merila EESTI EDULOOD Пользователь  Kuri Karjas проект в категории Печать

Kuri Karjas esitleb:

EESTI EDULOOD kunsti- ja luuleraamat. Kunstisündmus. Kuri Karjas.

Herkki Erich Merila ja Olavi Ruitlane panevad Teie abiga kokku kunsti -ja luuleraamatu "Eesti edulood". Pildid ja luuletused otsivad: mis need edulood olnud on, kuhu need meid viinud on ja mis hinda me nende eest maksnud oleme. Üle 130 luuletuse, üle 30 pildi. Küsimusi. Vastuseid.

Sel kevadel, 10 aprilli ööl on Kuri Karjas hotellis Palace. Toimub ainukordne Kuri Karjas üritus “Eesti edulood”.

Hommikul avatakse näitus vaid üheks päevaks, üheks ööks. Palace’i lobi ja restoran saavad ehitud Herkki Erich Merila parimate ja võimsamate töödega, sealhulgas just ja ainult selleks õhtuks sündivate taiestega.

Kell 21.00 algab full-core Kuri Karjas luuleõhtu. Tervitusdringid. Muusika. Koguneb poeetide eliit Olavi Ruitlase juhatusel. Eesti elavaima sõnaga loojad esitavad valitud, ainult kutsetaga saabunud kunsti- ja luulesõpradele oma parimaid, vaimukamaid tekste. Nii nagu alati. Hotell Palace saab eesti kultuuri salajaseks epitsentriks. Kuri Karjas.

Toeta raamatu, näituse ja ürituse sündi!

Raamatu mõõdud on 180x240 mm. Kõvad kaaned. 160 lk. Kujundanud Indre Suur.

www.eestiedulood.ee 

Autorid endast:

Mina olen Olavi Ruitlane. “Eesti edulood.” Minu jaoks praegu kõige tähtsam kaante vahele saav teos. Värske terav pilk maailmale, natuke nukrat taganjäreletarkust ja piilumist ka tuleva nurga taha. Kindlasti annab "Eesti eduood"  kõige parema läbilõike nii minust, kui kogu mu luuletegevusest üldse. Nii ma tulin, nii ma teen, nii ma olen.

Infot minu kohta:  http://et.wikipedia.org/wiki/Olavi_Ruitlane

Mina olen Herkki Erich Merila. Nagu Eesti on ka “Eesti Edulood“ ürgne ja urban. Isiklik ja kehaline. Valus ja ilus.  Inimesest. “Eesti Edulood” on keerulised. Nagu edu alati. Nagu kõik tähtsad lood alati. Piltide valik ja paigutamine Olavi tekstidega kokku on olnud suur kergendus, vabastanud mind vajadusest midagi veel sõnadega selgitada või põhjendada. “Eesti Edulood” on tervik. Nagu LP. Tähendused on lugudel, järjekorral, kui ka kogu albumil.

Minu tehtud tööd ja tegevused:  http://herkkimerila.com/Site_2xxx/Biography.html

  • 195 поддержавших
  • 10891€собрано от запланированных 9000€

Успешный проект

Проект был поддержан 03.Apr.2013

Related projects

Аманда и вирус

  • 10%собрано
  • 310€поддержано
  • 24 дней осталось

Роман-сказка «Подземная Башня»

  • 90%собрано
  • 1795€поддержано
  • 11 дней осталось