;

Muusikastuudio Lasva valla noortekeskusesseПользователь  Kaivo  проект в категории Музыка

Olen Kaivo alias Spade Sym (räppar, laulukirjutaja). Mind innustab muusika juba väikesest peale.Tahan palju noori ja huvilisi sellega innustada. Kuskilt peab ju otsa lahti saama. Siis saan ka mina rõõmsamalt ja suure huviga külastada noortekeskust ja teha seda mis mulle meeldib.
 
IDEE:
 
Idee on luua Lasva valla noortekeskusesse väiksemat sorti muusikastuudio, kus asjahuvilised saaksid nii end proovile panna kui muusika valdkonnas areneda. Ootatud on poisid, tüdrukud ja kõik, kes võtavad oma hobi täiel rinnal.
 
 
 
 
Projekti idee seisneb väiksemat sorti stuudio algatamises, kuna mul on külas, kus elan, võimalus saada noortekeskuses ruum. Stuudio on kõigile huvilistele, kes tahavad Lasva vallas muusiku karjääri alustada. Selleks, et teha üle keskmise normaalne stuudio ja salvestusruum, on vaja korraliku tehnikat. Kodustes oludes on seda keerukas teha, kuna kvaliteet pole just kõige paremini kiita. Tean päris mitut, kes teevad muusikat kodus ja neil on raudne soov saada tuevikus täitsa tipptasemel muusikuteks või midagi sellist. Ma teeksin neile üleskutse ja pakuks võimalusel teha asja koos noortekeskuses, olgu kas täitsa koolieelikud või vanemad, poisid võid tüdrukud. Erinevate muusikastiilide ja seltskondade jaoks teeme graafikud. Nagu ma eelnevalt mainisin on alustamiseks vaja korralikku tehnikat.
 
Lõppu toon selle: loodan, et kõik, kes on enda hobis kinni ja tunnevad muusika vastu huvi, saavad tuult tiibadese. Kindlasti aitab stuudio loomine palju kaasa. Projekti mõte on kutsuda rohkem noori väikesesse noortekeskusesse, mina olen valmis võtma juhendaja rolli ja õpetama nooremaid või neid kelle jaoks see ala on veel täitsa võõras.
 
TÄHTAEG:
 
Kui hästi läheb siis sooviks teha noorte keskusele jõulukingituse. Plaanitud tähtaeg on 30. detsember - selleks ajaks võiks juba tehnika sisse viia ja paigaldada.
 
Lasva valla noortekeskuse leht:
 
Minu muusika:
 
 
 
 
 
 
  • 11 поддержавших
  • 722€собрано от запланированных 2500€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 31.Dec.2016

Related projects

AveNue - 25!

  • 56%собрано
  • 790€поддержано
  • 27 дней осталось