;

Lühifilm koostöös Werner Herzogiga!Пользователь  Carlos Lesmes проект в категории Кино и фотография

Püha müristus! 

See on USKUMATU! Te olete imelised! Tahan lihtsalt kõigile teada anda, et terve meistrikursuse maksmus on 4000 eurot.

Kuigi palutud summa on koos, on edasine abi ikka veel ääretult teretulnud!

Nii et ärge olge häbelikud ja andke hoogu. Kuid eelkõige ma tahan teid kogu südamest tänada!

 

Mina & eesmärk

Minu nimi on Carlos Lesmes. Olen Colombia filmitegija, kuid viimased 5 aastat elan ja töötan Eestis. Siin on minu kodu.

Ja nüüd palun teie abi uue lühifilmi tegemiseks, kuid sel korral sünnib see koostöös Werner Herzogiga!

Osalen 6.−16. märtsini Kuubal Havanas praktilisel meistrikursusel, kus mul tuleb Werner Herzogi näpunäidete järgi teha valmis lühifilm. Herzog annab ette filmi teema ja juhendab filmi valmimist. See on täiesti harukordne võimalus õppida ühelt suurimalt filmikunsti meistrilt.

Kolisin Tallinnasse 2011. aastal ja olen sellest ajast saadik teinud kaasa erinevates lühi- ja täispikkade mängufilmide projektides. Olen lavastanud 4 lühifilmi – dokumentalistikast tantsufilmi ja ulmeni –, mida on näidatud erinevatel filmifestivalidel üle maailma (Fantasia filmifestival Kanadas, Aesthethica lühifilmifestival Suurbritannias, Lakino festival Beriinis). Praegu arendan üht lühi- ja üht täispikka mängufilmi, mis mõlemad toimuvad Tallinnas ja mille mõlema teemadeks on uute erakordsete paikade avastamine ja kohandumine lakkamatult muutuva ühiskonnaga.

Meistrikursusel osalemiseks taotlen rahastust erinevatest allikatest, nagu Colombia Filmi Instituut, aga ka erinevatest Eesti organisatsioonidest. Kuid sellele vaatamata on mul ikkagi veidi veel tuge vaja, et osaleda workshop’il ja teha üks vägev lühifilm ja just selle jaoks ma teie abi küsingi!

Suur-suur tänu!
Carlos Eduardo Lesmes López

Siit leiad näiteid minu töödest:

https://vimeo.com/carloslesmes/videos/
http://drawnflashbacks.wixsite.com/carloslesmes

Werner Herzogi kutsung workshop’ile:

https://vimeo.com/192963339

Kes on Werner Herzog?

Werner Herzog on filmirežissöör, stsenarist ja produtsent. Ta õppis ajalugu, kirjandust ja teatrit, kuid ei ole ühtegi eriala lõpetanud. Ta asutas oma prduktsioonikompanii 1963. aastal. Ta on lavastanud erinevaid oopereid, muu hulgas ka Baieri Riigiooperis Saksamaal ja Milano La Scalas Itaalias. Oma filmide eest on Herzog pälvinud mitmeid rahvusvahelisi auhindu. Aga lisaks tuntakse teda ka tõestisündinud juhtumite poolest: ta oli ainus režissöör, kes suutis töötada koos Klaus Kinskyga; kord sõi ta ära terve kinga, kuna kaotas kihlveo noorele filmitudengile (Errol Morrisele); ja ta on päästnud Joaquin Phoenixi autoõnnetusest.

Ta on üks vähestest inimestest, kelle elulugu tundub uskumatum kui tema filmid. Seejuures pole Herzog filmitegijana kunagi lakanud filmikunsti piire nihutamast ning uusi ja erinevaid lugusid jutustamast. Enamik neist uurivad inimhinge sügavamaid soppe ja seda, kuidas me suhestume ümbritseva reaalsusega.

Võimalus teha film tema juhendamisel on harukordne ja ma ei suuda ära oodata, kuni saan selle tagasi Eestisse tuua ja seda siin jagada.

Herzogi biograafia:

http://www.imdb.com/name/nm0001348/?ref_=nmbio_bio_nm

  • 100 поддержавших
  • 2717€собрано от запланированных 1500€

Успешный проект

Проект был поддержан 12.Feb.2017