;

Rahvusvaheline JoogapäevПользователь  Jekaterina проект в категории Событие

International Yoga day on ainulaadne üritus Eestis, mis on pühendatud Rahvusvahelise joogapäeva tähistamisele, mis toimub 21. juunil. See on rahvusvaheline ametlik tähtpäev ÜRO kalendris, mis võeti vastu ühehäälselt 3 aastat tagasi. Üritused toimuvad üle maailma ja meie oma on kõrgelt hinnatud kvaliteetse korraldamise eest.

Rahvusvahelise joogapäeva tähistamise algatas rahvusvaheline organisatsioon Art of Living. Igal aastal korraldatakse ja viiakse seda läbi vabatahtlike toel.

Üritus on tasuta.
 


 

International Yoga day ürituse peamine eesmärk on pöörata inimeste tähelepanu tervislikule eluviisile. Näidata kui lihtsalt ja kergelt võib ennast stressist, väsimusest ja negatiivsetest emotsioonidest vabastada. Kuidas hoida ja tugevdada enda füüsilist ja emotsionaalset tervist. See üritus aitab leida mõttekaaslasi ja uusi sõpru, ning on võimalus veeta kvaliteetaega oma perega ja sõpradega. Samuti viib International Yoga day kokku erinevad joogakoolid ja joogastiilid, et näidata kui mitmekesine jooga tegelikult on.

International Yoga day toimub 21.06.2017 Tondiraba jäähallis juba kolmandat korda. Kavas on lihtsad joogaharjutused, hingamistehnikad, lõdvestus, meditatsioon ja kontsert. Ürituse ajal toimuvad ka lastenurk ja loovustuba. Rahvusvahelise joogapäeva tähistamises osalevad erinevate Eesti joogakoolide treenerid, samuti ka näitlejad ja tantsijad.

Vabatahtlike entusiasm ja motivatsioon on aidanud meil teha palju edusamme ürituse korraldamisel, kuid vajame ka finantstoetust.

Hooandjate panus aitab katta järgmised kulud: lava rent, tehniline abi (mikrofonid, heli), foto- ja videosalvestus, reklaamtrükised.

Toeta meid ja tule kohale!

Kontakt:
Jekaterina Savchenko (Art of Living)
Tel: +372 56 85 0700
info@internationalyogaday.ee

TÄNAME TEID ABI EEST
International Yoga day meeskond