;

Simon Pettai treeningud "Endless summer"Пользователь  Simon Pettai проект в категории Спорт

Tere!

Minu nimi on Simon Pettai ja mulle meeldib väga veelauaga sõita. Olen 18-aastane ja hetkel on alanud mu 6. veelauahooaeg. Nende aastate jooksul olen saavutanud palju auhinnalisi kohti nii veelauas kui ka lumelauas. Eelmise aasta suursaavutus oli Eesti meistriks saamine veelauasõidus. Peale selle olen produtseerinud ka kvaliteetset video- ja pildimaterjali, et ennast maailmapildis märgatavaks teha.

Eelmisel kevadel hakkasin ma oma unistusi täitma ja osalesin FISE ekstreemspordifestivalil Lõuna-Prantsusmaal. See oli minu jaoks üks suurimad võistlusi, kus osaleda soovida. Võistlesin pro-klassis koos maailmatippudega. Sellele järgnevatel võistlustel osalesin ka ainult pro-klassis: Lätis Ghetto Games festival, Venemaal FIRE, WATER & PIPES 16.

Oma tegevusega sotsiaalmeedias olen juba suutnud jätta märgi veelauamaastikule ning olen juba kutsutud ka 2017 hooaja suurvõistlustele.

2017 suve plaanid:

  • 1. juuli RedBull Wake2el WakeWay-s, Leedus
  • 7. -9. juuli Playground festival, Lätis
  • 28. -30. juuli Ghetto Games, Lätis
  • 12. august Rahinge WakeFarm, Rahingel
  • 19. august Fire, Water & Pipes 17, Venemaal.

Veelauahooaeg Eestis lõpeb oktoobris ning selleks, et vormis püsida, on vaja külmal ajal välismaal treenida. Usun, et peale talvist treeningut, mida maailmas teised sõitjad endale võimaldavad, suudaksin konkureerida maailmatasemel sõitjatega poodiumikohtadele. Hetkel olen ma heal tasemel ja omanäoline sõitja, kuid ma tahaksin olla tipus.

Selle jaoks koostasin endale ideaalse treeningplaani, mis viib mind parimatesse veelaua sihtkohtadesse, ning tekib lõputu suvi.
 


 

Minu reis algab Ameerikaga, kus esmalt suundun Georgia osariigis Valdosta WakeCompound kaabliparki. Seal on mul võimalus filmida enda osa ühes rahvusvahelises veelaua filmis. Valdosta kaablipark saabki mu koduks USA-s järgnevaks kolmeks kuuks.  7-9. september plaanin minna Orlandos toimuvale maailma suurimale veespordimessile SURF EXPO. Peale selle on mul privileeg külastada kahte privaat-wakeparki.

Pärast Ameerikat suundun 3 nädalaks Taimaale Bangkoki, et filmida klippe ühes Aasia parimas kaablipargis (Thai Wakepargis).

Pärast Taimaa külastust suundun 3 kuuks Filipiinidele, CWC Wakeparki, mis on üks Aasia populaarseimatest parkidest, tuntud oma hea ilma ja laialdase obstaaklite-valiku poolest.

Filipiinidelt lendan tagasi Ameerikasse, Valdostasse, kus toimub kevade oodatuim suurvõistlus Valdosta Yardsale.

Pika reisi lõpuks on mul saavutatud ideaalne tase, et võistelda Valdosta Yardsale-l ning osaleda uuesti Lõuna- Prantsusmaal FISE ekstreemspordifestivalil. Mõlemal loodan saavutada poodiumikoha.

Tagasi Eestisse plaanin tulla maikuus, mil meil algab veelauahooaeg.

Projekt "Lõputu suvi" läheb kokku maksma 4500 eurot, millest mul on juba olemas lennupiletid USA-sse ja sealne majutus ning sealt edasilend Taisse.  Mind toetab Surfhouse pood parima varustusega vee ja maa peal, kuid lisaks sellele kulub mul lisaraha kaablipargi piletite, transpordi ja elamise peale. Selleks, et saavutada lõputu suvi on mul vaja just Teie abi, kallid toetajad.

Mina usun, et olen võimeline saama pro-sõitjaks, kui ka sina siis pane hoogu!

Related projects

Эстонские паралимпийцы-фехтовальщики, успеха на Чемпионате Европы!

  • 16%собрано
  • 1253€поддержано
  • 2 дней осталось