;

Muinasjutud Kuu pealtПользователь  Susanna Veevo проект в категории Печать

Olen noor, isehakanud kirjanik Susanna Veevo. Raamatuid olen ma alati kirjutanud, esimesed lühijutud valmisid juba eelkoolieas. Vaid mõned aastad tagasi avastasin, et raamatute kirjastamine ja trükkimine pole sugugi raketiteadus - vaja on vaid piisavaid vahendeid ja head trükikoda. Nii ilmus 2016. aasta kevadel heade hooandjate abiga minu esimene teos, lasteraamat „Suvi saarel“, mida saatis kiire edu. Täna on müügis veel ainult mõned üksikud eksemplarid; raamat on peaaegu täielikult läbi müüdud.

Peagi on minu sulest ilmumas teine raamat - algklassilastele suunitletud „Muinasjutud Kuu pealt“. Tegu on lühijuttude kogumikuga, mille tegevused leiavad peamiselt aset Kuu peal. Kuujutud on mõnusalt fantaasiaküllased ja kaasahaaravad, pannes lugeja uskuma, et temagi rändab kosmoses koos brannosaurus Nora, kosmonaut Roberti ja vana Kuu endaga. Raamat on põnev lugemine nii väikestele seiklejatele, kosmose- ja kuuhuvilistele kui ka suurtele unistajatele.

Ka seekord kroonivad tekste minu õe joonistatud imevahvad illustratsioonid. Agnes Isabelle Veevo on Londonis resideeruv kunstnik, kelle illustratsioonid on lapsemeelsed ja iseloomukad. Raamatusse sobivad need nagu valatult, aidates Kuujutud noore lugeja jaoks ellu tuua.

Lisaks paberraamatule plaanin välja anda ka e-raamatu ja audioraamatu, mida jagan vaid Hooandja toetajatele. Virtuaalselt on teos põhimõtteliselt valmis, vajades veel ainult viimaste nüansside paika panemist. Enne aasta lõppu tahaksin raamatu ka füüsiliste kaante vahele saada, aga see on teadagi üsna kulukas tegevus. Kui mul õnnestub Hooandja kaudu piisav summa kokku saada, siis plaanin raamatuesitlused teha novembrikuu teises pooles nii Tallinnas, Tartus kui Hiiumaal.

  • 36 поддержавших
  • 1330€собрано от запланированных 1200€

Успешный проект

Проект был поддержан 12.Nov.2017