;

CD plaat "Emalt lapsele"Пользователь  Marion Untera проект в категории Музыка

Muusik ja muusikaterapeut Marion Untera on ligi neli aastat tegelenud emade ja väikelastega. Tema läbi viidavad muusikaringid põhinevad peamiselt omaloomingulistel lauludel sisaldades aktiivset musitseerimist ja ühislaulmist ning teineteisele häälestumist toetamaks vanema-lapse vahelist interaktsiooni ning tugevdamaks kiindumustunnet.

Ema hääl on ülivõimas instrument oma lapsele armastuse väljendamiseks. Need laulud on sündinud emaks olemise rõõmudest ja väljakutsetest, samuti minu igapäevasest tööst emade ja väikelastega.

Muusikaterapeudina on minu jaoks oluline, et igal laulul oleks oma lugu ja eesmärk - toetada väikelapse sotsiaalset ja emotsionaalset arengut, kasvatada temas empaatiatunnet, tugevdada tema tervet minapilti. Aga eelkõige soovin, et need laulud aitaksid suurendada vanema ja lapse vahelist lähedustunnet!

Kõik laulud on salvestatud koos venna Markusega meie kodustes stuudiotes. Nüüd oleme valmis neid ka Sinuga jagama, et saaksid neid omakorda oma kallitele laulda või nendega koos kuulata!

Selleks, et saaksin lood stuudios miksida ja masterdada, plaadile kirjutada, plaadile ümbrise kujundada ning laulusõnad sinna vahele kirjutada, vajan Sinu toetust! Iga panus on suureks abiks! Sa oled kaasa aitamas suure unistuse täitumisele - anda välja päris esimene album, päris omaenda lugudega, mis räägivad päris ehedatest tunnetest ja asjadest, mis on olulised! Anna mulle hoogu - et lapsed saaksid kasvada koos muusikaga!

"Emalt lapsele" plaati peaks saama kuulata juba novembris!

Aitäh!

Videos nähtud emad-lapsed - aitäh teile!

Loe Marioni artiklit ajakirjast Sensa: http://www.sensa.ee/tasakaal/laulev-ema
www.muusikaterapeut.ee

  • 138 поддержавших
  • 3702€собрано от запланированных 3542€

Успешный проект

Проект был поддержан 22.Oct.2017