;

Euroopa Muusikateraapia Päev 2017Пользователь  muusikateraapia проект в категории Событие

MIS - EUROOPA MUUSIKATERAAPIA PÄEV 2017 - “KUULEN SU HÄÄLT”

KUS - Tallinn, Erinevate Tubade Klubi, Telliskivi Loomelinnak

MILLAL - 19. november 2017, kell 12.00 - 16.00

KELLELE - Kõigile! :)

PALJU MAKSAB - Sissepääs tasuta, loometubadel sümboolne kohatasu

KES KORRALDAB - MTÜ Eesti Muusikateraapia Ühing

Tere tore Hooandja, mina olen Käll Kruusmägi ja töötan juba neljandat aastat Eestis haigla rehabilitatsioonimeeskonnas muusikaterapeudina. Koos minuga on käesoleva projekti eestvedaja ka Kaia Laurik, kes on tegev muusikaterapeudina PERH Psühhiaatria kliinikus. Oleme mõlemad ka Eesti Muusikateraapia Ühingus.

15.  novembril tähistab kogu Euroopa juba 4-ndat korda Euroopa Muusikateraapia
Päeva. Sel aastal soovime antud sündmuse tähistamiseks korraldada Tallinnas, Erinevate Tubade Klubis, avalikkusele suunatud muusikateraapiat tutvustava omakogemusliku päeva, kus kõigil külastajatel oleks võimalus osaleda erinevates muusikateraapia töötubades, kohtuda Eestis töötavate muusikaterapeutidega või nautida kogu perega toredat kontsert-programmi, mille raames tuleb ka külla Birgit Sarrap.

Sündmusele on oodatud inimesed igas vanuses - toimub näiteks muusikatöötuba emadele ja väikelastele, DJ-teemaline loometuba noortele, põnev häälerännak helide ja värvidega ja interaktiivset muusikakeskkonda MotionComposer tutvustav töötuba. Avatud on pilli-ala, kus kõik saavad päeva jooksul luua muusikat ja improviseerida ning vahva kontsert-programm ja kohvik.

Suures osas on see projekt entusiastide heale tahtele üles ehitatud, kuid reklaami trükkimiseks, ruumide rendi, tehnika ja veel mõnede korralduslike aspektide jaoks vajame Sinu tuge.

Aitäh sulle toetuse eest!

Leia täpsemat informatsiooni ürituse ja loometubade kohta: https://www.facebook.com/eestimuusikateraapiayhing,  

Meie kodulehe aadress: www.muusikateraapia.eu

Ps. Auhindade kättesaamiseks lisa kindlasti oma töötav e-mail!

Lisainformatsiooni vibroakustilise teraapia kohta leiad Muusikateraapia Keskuse kodulehelt: http://www.muusikateraapiakeskus.ee/uus-teenus-vibroakustiline-teraapia/