;

Mäespordi uued võimalused Nõmme LumeparkiПользователь  Nõmme Lumepark проект в категории Спорт

Nõmme Lumepark on alguse saanud mäespordiharrastajate sõpruskonna soovist, et igal tallinlasel oleks võimalus lumelaua- ja mäesuusasõitu nautida siinsamas, oma kodulinnas! 2009. aastast oleme iga talve hakul kogu hingest oodanud esimesi lumehelbeid ja miinuskraade, et lumearmastust kõigi uute ja vanade sõpradega jagada.

Tänaseks on Tallinna looduslikult kõrgeimas punktis asuv nõlv kujunenud Nõmme Lumeakadeemia eestvedamisel Eesti suurimaks mäespordi koolituskeskuseks . Suurim mitte territoriaalselt, vaid meid usaldavate õpilaste arvu poolest! Aitäh, kes te meid jätkuvalt armastate ja inspireerite! :) Eesti Suusaliit on tunnustanud meid korduvalt “Aasta tegija” tiitliga. 
 (Foto: Nõmme Lumepargi trennilaste lõpupidu 2016/17 hooajal)
 

Sa saad meid väga olulisel määral toetada nõlva arendamisel tõstmaks kvaliteeti õppekeskusena.

Nõlvale uue väärtuse loomiseks ehitame Sinu abiga kolm erineva raskusastmega obstaaklit , mis on mõeldud kasutamiseks kõigile lumepargi külalistele harrastajatest sportlasteni.

Obstaaklite ehitamise kogumaksumuseks kujuneb 6000€, millest toetajate ühise abiga loodame koguda vähemalt 2⁄3 koguprojekti summast.

Nende ehitamisel ulatavad meile abikäe professionaalsed meistrid, kes omavad ehituskogemusi pisikestest parkidest kuni taliolümpiamängude parkideni välja.

Rainbow
Lihtsamat sorti box algajatest profisportlasteni, mis õpetab esmalt keha valdamist ja tasakaalu
 (Foto illustratiivne. Allikas: Grossglockner-Zellersee)
 

Flat box
Parim võimalus esimeste libistustrikkide õppimiseks kuni profitrikkideni välja
 (Foto illustratiivne. Allikas: The Wilderling & Christine Donaldson)
 

Fat rail
Sobilik neile, kes oskavad juba torul sõita, aga tahavad oma oskusi edasi arendada
 (Foto illustratiivne. Allikas: Tahoe Quarterly magazine)
 

Nõmme Lumeparki on oodatud mäespordihuvilised algajatest profisportlasteni. Meil toimuvad kogupereüritused, võistlused, linnalaagrid, mäesuusa- ja lumelauakursused, personaalsed õpped ja iganädalased trennid lastele ning täiskasvanutele. Rõõm on tõdeda, et meie õpilased on sportlike saavutustega silma paistnud nii Eestis kui ka mujal maailmas ja me oleme uhked iga eneseületuse üle, millele saame kaasa aidata! :)

Kingime toetajatele vastavalt panuse suurusele omalt poolt meie teenuseid (2017/2018 hooajal), millega igapäevaselt tegeleme - tule üksi või sõbraga; me ootame Sind iga päev kogu hooaja vältel!

Kogudes toetajate ja Hooandja abiga vajaliku summa, teeme kõik endast oleneva, et uued obstaaklid oleks kasutamiseks juba jaanuarist 2018!

Aitäh Sulle, et panustad Eesti mäespordi arengusse!
Nõmme Lumepargis on pealinna pikim talv; kohtume siin!
Mõnus hooaeg ootab ees ja Sinu panusega saab see olema veel parem!
 

  • 64 поддержавших
  • 4820€собрано от запланированных 3800€

Успешный проект

Проект был поддержан 31.Dec.2017

Related projects

На Серебряных Каблуках

  • 40%собрано
  • 3830€поддержано
  • 10 дней осталось