;

Renate Saluste I luulekogu „Elumäng“Пользователь  Renate Saluste проект в категории Печать

Воспроизведение видео

Olen 19-aastane ja laule kirjutanud juba väga väikesest peale. Kui esimest korda lapsena klaveri taha sattusin, siis mängisin juba lühikesi omaloomingulisi palu ning umbes 12-aastaselt kirjutasin esimese täispika laulu koos sõnadega. Läks veel aastaid, enne kui hakkasin laule igapäevaselt kirjutama. Esimese loo salvestasin stuudios 15 aastaselt ning sel perioodil tegelesin kirjutamisega aktiivsemalt. Praegu kirjutan vähem, ent selle võrra põhjalikumalt. Kuna loon kõigi oma laulude tekstid ja viisid ise ning iga laul on ka luuletus, siis tekkis mõte koondada laulud luulekogusse. Tõuke andis ka mu ema, kes on mitu luulekogu avaldanud.

Luulekogu on mulle midagi esmakordset ja huvitavat, aga kes teab, võib-olla ilmub neid tulevikus veelgi. Siiamaani olen pidevalt töötanud stuudios laulude kallal ning neid salvestanud, aga selle luulekoguga astun enda jaoks justkui uude maailma.
Tihti istun lihtsalt niisama maha ja kirjutangi luuletusi... just luuletusi, mitte tulevasi laulutekste. Valan oma emotsioonid paberile ning kirjutan sellest mida inimestele öelda tahan, sageli on see minu jaoks ka rahustav tegevus ning sellest ajast, kui hakkasin laule ja luuletusi kirjutama, on maailm minu jaoks selgemaks muutunud. Käsikirja sain valmis juba möödunud sügisel, aga siis jäi plaan mu teise albumi salvestamise pärast kõrvale. Nüüd on plaat salvestatud ning otsustasin luulekogu uuesti käsile võtta.
Et see ilmavalgust näeks, oleks mul väga vaja Teie abi. Kogutav summa oleks 1400€, mis sisaldab luulekogu trükkimist ning kujundamist. Loodan, et saate juba augustis mu luulekogu oma kätel hoida.

Minu tegemistega Internetiavarustes saate silma peal hoida järgmistel lehtedel:
https://www.facebook.com/RenateOfficial
http://renatesaluste.blogspot.com/
https://twitter.com/RenateSaluste
http://www.youtube.com/Renzu0


 

  • 6 поддержавших
  • 333€собрано от запланированных 1400€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 04.Jul.2013

Related projects

«Mommy & Me». Презентация детской книги и модный показ

  • 0%собрано
  • 0€поддержано
  • 8 дней осталось