;

Kinoprojektori töölepanekПользователь  Elektriteater проект в категории Кино и фотография

Elektriteater on Tartu noorim ja väikseim kino. Me näitame palju eesti filme, žanrifilme, korraldame kohtumisi autoritega, teemafestivale. Meie eesmärgiks on täita Tartu kinomaastikul see tühimik, millest me ise nii tugevasti puudust oleme tundnud. Hooandja projekti raames tahame tööle panna oma traditsioonilise 35mm filmilindiga kinoprojektori. Kuigi digiajastu on peale tulemas, ei kao filmilint arthouse kinodest. Vastupidi - varsti on arthouse kinod ainsad kohad, kus on võimalik näha vana klassikat või retrospektiive autentselt filmilindilt projektori kõrina saatel.

Selleks, et meie projektoriga saaks filmi näidata, on see vaja veel tehnikaruumis paika sättida, helitehnikaga ühendada, osta sobivad objektiivid ja filmilindi kerimismehhanism ning projektorile korralik alus ehitada. Kui Hooandja projekt on edukas, saame septembris uut hooaega alustada juba töötava 35 mm filmilindi projektoriga.

Meie tulevastest ja möödunud tegemistest saad soovi korral rohkem lugeda meie kodulehel www.elektriteater.ee või facebookis.

 

  • 94 поддержавших
  • 1852€собрано от запланированных 1800€

Успешный проект

Проект был поддержан 04.Jul.2013