;

Projekt NullgruppПользователь  Ronald проект в категории Спорт

NULLGRUPP eesmärgiks on pakkuda airsofti ekstreemspordi võimalust Keila kohalikele ning ümberkaudsetele noortele. Tegemist on väga aktiivse, dünaamilise, ägeda ja kaasahaarava meeskonnamänguga, ühteviisi huvitav nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Loodame pakkuda noortele uue ja huvitava ajaveetmise võimaluse, pikaajalisteks eesmärkideks on luua ka oma treeningklubi, mis keskendub noorte ettevalmistamisele ajateenistuseks, aga ka anda edasi kogemusi näiteks veedame öö metsas, korraldame esmaabi koolitusi, harjutame taktikalisi liikumisi hoonetes ning välialadel ja viime läbi koolitusi koostöös teiste organisatsioonidega.

Spordiala ja treeningklubi käivitamiseks on vajalik 1700 eurone toetus varustuse, riietuse ning käivitamise kuludeks.

Tegemist ei ole vaid lihtsa airsoft teenuse pakkumisega, vaid meie plaan on laiahaardelisem ning hõlmab kohalikke ning ümberkaudseid noori. Meie plaan on noored tänavatelt pahandustest eemale saada ja neis huvi äratada uudse ja adrenaliini pakkuva spordiala vastu.

NULLGRUPP visiooniks on pakkuda noortele võimalust tegeleda huvipakkuva ekstreemspordialaga, mis pakub tegevust aastaringselt. Meie visioon on tekitada noortes huvi mitte ainult ala enda vastu, vaid teha metsarännakuid, õpetada ja arendada oskuseid kuidas looduses hakkama saada, õpetada kuidas ümbritsevast loodusest kõik hädavajalik kätte saada ning arendada loovust ja iseseisvat mõtlemist ning otsuste vastuvõtmist eesmärkide saavutamiseks. Koos airsofti plaanime ka tulevikus hakata pakkume paintballi mängimise võimalust.

NULLGRUPP treeningklubi üheks eesmärgiks on õpetada noortele baasteadmisi, et valmistada neid ette ajateenistuseks. Treeningud toimuksid 2 korda nädalas. Pakume noortele võimalust, et arendada ellujäämisoskuseid, mida jälgida metsas, õpetada taktikalisi liikumisi ning arendada meeskonnatööd. Treeninguid viib läbi kaitseväe SBK-d läbiviinud instruktor, kellel on treeningute läbiviimiseks vajalik kogemus olemas.

Plaanime oma tegevust alustada 1. märtsil, 2018.

  • 14 поддержавших
  • 380€собрано от запланированных 1700€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 28.Feb.2018