;

Taas üks reklaamivaba aasta Hingele Pai ajakirjagaПользователь  Merit Raju проект в категории Печать

Tere! Mina olen Merit Raju. Üheksa aastat tagasi kirjutasin raamatu “Hingele pai” ja annan nüüd välja ajakirja Hingele Pai, mille lõime koos Marju Randmer-Nellisega. Oleme sellesse ajakirja panustanud poolteist aastat oma aega, pühendumust ja südamesoojust ja ajakirja esmanumber nägi trükivalgust veebruaris 2017. Eelmise aasta esimesel poolaastal saime Lehepunkti TOPis 1455 Eesti poodides müügil olevast perioodikatiitlist auväärsele 67. kohale, umbkaudu Säde ja Buduaari vahele.

Hingele Pai on kaasaegne ajakiri – visuaalne, ilus ja kvaliteetne. Meie artiklid ja fotod on puhas autorilooming ehk me ei kasuta fotopanka ega anonüümseid tõlkeartikleid.

Meie ajakiri on veel mitmes mõttes teistsugune.

Hingele pai tähistab seda tunnet, mida selle ajakirja lugemine, sirvimine, vaatamine tekitab. Rahu ja heaolutunne – vastandina igapäevaelu kiirusele ja hektilisusele. See tuleb sellest, et Hingele Pai on müra- ja reklaamivaba. Ajakirja reklaamivabadus on ainulaadne lähenemine.

Mitmed ajakirjad räsivad ebaloomulike piltidega lugejate enesehinnangut – lugeja võrdleb ennast teadlikult või mitteteadlikult ülitöödeldud fotodel olevate naistega. Seda on seostatud söömishäiretega, ostlemissõltuvuse jm enesehinnangust tulenevate destruktiivsete käitumistega. Ja sellest on lõpmata kahju, sest saab ka teisiti. Hingele Pai toetab enesehinnangut, on inspireeriv ja praktiline.

Me anname praktilisi soovitusi täisväärtuslikumaks ja rahuldustpakkuvamaks eluks. Meie teemad on psühholoogia, tervis, meelerahu ja loovus, kodu-suhted- pere, aga ka töö ja efektiivsus, ettevõtlus ja investeerimine ning reisid ja loodus.

Meie kirjutamisstiil on isiklik ja südamlik ja sageli ootamatutest vaatenurkadest. Kirjutan päris palju ise ja lisaks on meil aasta jooksul olnud umbes 90 kaasautorit, nende hulgas Valdur Mikita, Hedvig Hanson, Marika Blossfeldt, Mick Pedaja, Kadri Voorand, Jesper Parve... Kevadnumbrist hakkab kolumnistiks ka Justin Petrone.

Hingele Pai ilmub neli korda aastas, ta on üpris mahukas oma 130 leheküljega ja pigem hooaja mõttekaaslane, raamatu ja ajakirja vahepealne – bookazine. Meil on nii pikemaid kui lühemaid, paari minuti lugusid, ka fotolugusid ja nn sirlivlugusid – saad oma hingele-pai- tunde kätte ainuüksi ajakirja lehitsedes. Me arvestame tänapäevase elustiiliga – kellelgi pole eriti aega.

Ja veel – Hingele Pai pole ainult ajakiri, vaid ka kogukond – korraldame oma tellijatele sündmusi nt kontserte, mis on olnud väga südamlikud ja erilised õhtud.

Kui sulle läheb korda see, mida me teeme ja see võiks panustada ka sinu ellu, olen väga tänulik, kui tellid läbi Hooandja ja annad meile hoogu, et hoida ajakirja reklaamivabana ka edaspidi.

Hooandjas kogutud summa läheb kevadnumbri trükikulude toetuseks.

Suurimad tänud!

Järgmine Hingele Pai ajakiri ilmub märtsi alguses ja edaspidi kolme kuu tagant. Hooandjatele saadame ajakirjad paberümbrikus koju. Ajurveeda töötuba ja muinasjuttudega kontsert toimuvad kevadel Tallinnas.

Loe Hingele Paist lähemalt www.hingelepai.ee


Tänan Sind südamest!

Merit

Kontakt: Merit Raju tel 563 563 29 merit@hingelepai.ee

Tänud videoga abistamise eest, Kent Raju!

  • 141 поддержавших
  • 4250€собрано от запланированных 4000€

Успешный проект

Проект был поддержан 09.Feb.2018