;

Endine kaubanduspind Nõmmel FUN & ZEN Stuudioks!Пользователь  Reet Henn проект в категории Гражданская инициатива



Tervenduskeskuses Sisemine Tasakaal puutume igapäevaselt kokku inimestega, kellel oleks tervise parandamiseks eeskätt vaja muuta oma elustiili. Terapeutidena teame, et paljude haiguste tegelikud juurpõhjused on emotsionaalsed pinged ja üleelamised. Seetõttu peame oluliseks, et igal inimesel oleks oma kodu lähedal võimalus tegeleda end tasakaalustavate keha-meele treeningutega ja vaimsete praktikatega. Nõmme elanikena tahaksime oma kodukanti luua keskuse, kus toimuksid just sellised keha-meele treeningud, tantsutrennid, grupiteraapiad, loengud, koolitused ja töötoad, mille pärast seni oleme ise valmis olnud kasvõi teise linna sõitma!

Soovime, et meie kogukonna inimestel ei jääks keha ja vaim unarusse lihtsalt sellepärast, et pole mahti õhtusel tipptunnil endale aega pühendada ja lemmiktrenni või põneva loengu nimel teise linnaossa seigelda. Oleme avatud kõigile ettepanekutele, milliseid tegevusi kohalikud kõige rohkem ootaksid.

Jannseni Kaubamaja teisel korrusel asuva tühjaks jäänud kaubanduspinna valisime seetõttu, et ruum on avar ja valge; hoone asukoht on paljude jaoks väga soodne – hästi nähtav ja seetõttu ka turvaline, bussipeatuste lähedal, suure tasuta parkimisplatsiga. Ühe verstapostina Vabaduse pst ääres teavad seda ka kaugemalt tulijad. Tahame tõestada, et pole ruumi, millele ei saaks elu sisse puhuda!



Kuna samal korrusel asub väikelaste mängutuba, tekkis meil idee panna kokku põnevad sünnipäevapaketid teismelistele, noortele ja täiskasvanutele. Saali saate rentida ka omaenda korraldatud peoks, pildistamiseks, filmimiseks vms tegevuseks.

Nõnda saab see 90 ruutmeetrine saal olema üsna multifunktsionaalne ja see on tegelikult veel lähemal meie unistusele – pakkuda kogukonnale midagi sellist, mis kõnetaks võimalikult paljusid. Kes hindab võimalust tulla kokku, korraldada üritusi kas oma lähedaste ja sõprade ringis või tähistada aasta olulisemaid pühi näiteks laada- ja perepäevadega; kes võimalust tuua oma laps suvekuudeks linnalaagrisse; lipsata ise muude tegemiste kõrvalt tunnikeseks end sirutama; avastada, et koolitus, kuhu oled ammu plaaninud minna, on nüüd toimumas lausa kodu lähedal jne.

Meie sooviks on alustada saali remondiga esimesel võimalusel ja uksed avada hiljemalt aprilli alguses. Hooandjate abi võimaldaks meil tellida kõige suuremad ja kiiremad tööd: vee ja kanalisatsiooni paigaldus, tualettruumi ehitus, vaheseinte ehitus ja põrandakatte paigaldus.

Meie nägemuses peab endisest kaubanduspinnast saama kaunis saal hea heli ja valgustusega, suurte peeglitega ning balleti käsipuudega. Investeeringuid nõuavad ruumi sisustamine ja dekoreerimine, lisaks treeningvahendid, töötubadeks vajalikud vahendid jm. Me suhtume sellesse projekti suure kirega ja oleme kõigesse valmis maksimaalselt panustama, kuid kõige suuremate ja kiireloomulisemate tööde jaoks vajaminevaid tuhandeid ei ole meil ilma Teie abita mitte kusagilt võtta.





(fotod illustratiivsed)

Saamisrõõmust suuremgi on andmisrõõm. Seepärast on meie kingitused vastutasuks toetuse eest heldekäelised ja tulevad südamest! Siin on läbilõige nii tervenduskeskuses Sisemine Tasakaal kui loodavas FUN & ZEN Stuudios pakutavast.

Loodame, et rõõmustate meie valitud kingitusega kas iseennast, pereliiget, sõpra, töökaaslast või keda iganes! Oleme iga panuse eest väga liigutatud ja tänulikud! Toeta meie unistuste keskuse rajamist Nõmmele, Jannseni Kaubamaja teisele korrusele! Aidates meid, aitad kogu Nõmme kogukonda ja kaugemalt tulijaidki! Oleme Sulle kogu südamest tänulikud!


Täpsemat infot meie praeguste tegemiste kohta saate lugeda aadressilt www.siseminetasakaal.ee

Lähemat infot auhindade ja nende kättetoimetamise kohta küsi meili teel, aadressil siseminetasakaal@gmail.com

  • 39 поддержавших
  • 606€собрано от запланированных 4500€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 08.Mar.2018

Related projects

Открытие планетария в Таллинне

  • 93%собрано
  • 13945€поддержано
  • 16 дней осталось