;

Tartu TudengipäevadПользователь  Ülikooli Kultuuriklubi проект в категории Событие

Mäletad veel seda õhtut Kassitoome orus, kui õhus oli juba tunda kevadet ning sõpradega õlg õla kõrval “Koitu” kaasa lauldes hääle ära karjusid? Või oled kuulnud lugusid sellest, kuidas Karsummil Emajõkke hüpati? Need ja paljud teised Tartu Tudengipäevade üritused on loonud rohkelt hetki, mida ka aastakümneid hiljem sooja tundega meenutatakse. Selleks, et pea pool sajandit kestnud Tartu Üliõpilaspäevade traditsioon saaks areneda ja kasvada, vajame just Sinu toetust!

Sinu, armas hooandja, toetusega plaanime endale hankida päris oma inventari, mida iga festivali korraldajad vajavad - erinevad tehnikavahendid, lauad, pingid, pop-up-telgid ja kokkupandav lava. Nõnda saame üritusi korraldada sõltumata ajast, kohast või kellestki, kes meile need vahendid rendib. Sinu investeeringut saaksime kasutada aastast aastasse. Hoiaksime kulutusi kokku ning tooksime rõõmu veel tuhandetele ja tuhandetele tudengitele.

Korraldame Tartu Tudengipäevi kahel nädalal aastas, kevadel ja sügisel. Lõbustame mõlemal korral Tartut ligikaudu 150 üritusega, eesmärgiga aidata üliõpilastel koolimured unustada ja vaim välja puhata. Festivali traditsioon sai alguse 1965. aasta oktoobris, mil korraldati esimest korda Tartu Üliõpilaspäevi. 1987. aastast korraldab Tudengipäevi vabatahtlikest koosnev Ülikooli Kultuuriklubi, mille liikmed on praegused või endised Tartu kõrgkoolide üliõpilased. Vabatahtlikke ühendab särasilmsus, teotahtelisus, pöörased ideed ning soov hoida ja arendada Tartut kui kultuuri- ja tudengipealinna.
 

Ülikooli Kultuuriklubi
 

Tartu Tudengipäevade maskoti Villemiks ristinud Laine Randjärv on öelnud: “Nii nagu Tartu ei saa läbi tudengiteta, ei saa tudengid läbi kevadpäevadeta.” Ülikooliajast paremat aega pole. Tartus pole üliõpilase jaoks aga paremat aega kui Tudengipäevad. Aita meil need ülikooliaastad veelgi meeldejäävamaks muuta ning unustamatuid mälestusi luua! Sama unustamatuid, kui tookord Kassitoomel või see teine kord Emajõe ääres. Hoiame ja säilitame üheskoos Tartu vaimu!

Tänutäheks pakume igale toetajale vastavalt toetussummale erinevaid Tartu Tudengipäevade seotud kingitusi: riidest kott vahva Peojutuga; toetaja kaelakaart, mis tagab tasuta sissepääsu Tartu Tudengipäevad: Kevad 2018 üritustele; õhtusöök restoranis Vilde ja Vine, VIP-ala Volbri kontserdil; Teie poolt soovitud ürituse korraldamine.

*Toetajakaart - spetsiaalselt Hooandja projekti jaoks loodud kaelakaart, mis tagab sulle tasuta sissepääsu või osalemise kõikidel Tartu Tudengipäevad: Kevad 2018 üritustel, kuhu ei ole tarvis eelregistreerida (Öölaulupidu, Öölaulupeo järelpidu, Kondikütte järelpidu, Õllejooga, Silent Disco, Songbattle, Tudengite Treeningpäev). Toetaja kaelakaart kehtib vaid Ülikooli Kultuuriklubi poolt korraldatud üritustele, kaaskorraldajate üritustele see ei laiene. 

*Ürituse korraldamine – Loome sisu teie poolt soovitud üritusele teie poolt antavate vahenditega.

Tutvu meiega lähemalt:

Koduleht: www.studentdays.ee
Facebook: Tartu Tudengipäevad
Instagram: @tartutudengipäevad
Youtube: @tartutudengipaevad
 


Riidest kott vahva Peojutuga
 

Tartu Tudengipäevad: Kevad 2018 toetaja kaelakaart
 

Tartu Tudengipäevade üritus Volber, mis on igal aastal volbriööl toimuv kontsert Kaarsillal.
 

Restoran Vilde ja Vine Tartus

  • 210 поддержавших
  • 4668.69€собрано от запланированных 4000€

Успешный проект

Проект был поддержан 24.Apr.2018