;

Tantsuklubi KOIT osalemine tantsuvõistlustel Faros, PortugalisПользователь  KOIT TANTSUKOOL проект в категории Спорт

Tantsuklubi KOIT valikrühm osaleb rahvusvahelistel tantsuvõistlustel Dancarte 3‒8.04.2018 Faros, Portugalis. Viiendat hooaega tegutseva klubi asutaja, koreograaf ja õpetaja Kristina Raja on Tantsu Maailmameistrivõistluste kahekordne võitja modern-jazz kategoorias. Klubi treenib tantsumaailma tippsportlasi!

Valikrühma õpilased on 10–13aastased neiud, kes alustasid tantsutundidega 3‒4aastaselt. Rühm treenib 6 korda nädalas, millele lisanduvad proovid, esinemis- ja võistluspraktika Eestis ja Euroopas. Rühm on Eesti olulisemate tantsuvõistluste ‒ Koolitantsu, Kuldse Karika ning Estraad- ja Rahvaste Tantsude Festivali ‒ võitja aastatel 2016–2018 ning Hispaanias toimunud tantsuvõistluse International Dance Games 2017 kahekordne võitja.

Klubi valikrühm tänab iga toetajat, et aitate ellu viia nende unistuse tutvustada tantsumaailmas Eesti rahvakultuuri läbi professionaalse võistlusspordi. Rühm võistleb kategooriates karaktertants ja jazztants, tase 2, vanuseaste 11‒13.

Tantsuklubi KOIT võistlusreisi eelarvesse kuuluvad võistleja osalustasu, majutuskulud, transpordikulud (lennupilet ja transfeerteenus), spordikattega reisikindlustus, kostüümid, rekvisiidid, klubi organisatoorsed töötunnid, repertuaariklasside lisatunnid ning kahe täiskasvanud juhendaja ööpäevaringne tööaeg võistlusreisi ajal.

Klubi palub abi lennupiletite kulude katmiseks. Projekt on kallis, kuna võistlusspordi tasandil treenimine tähendab suuri kulusid. Lisaks trennitasule tuleb igal andekal lapsel aastas tasuda võistlustasusid (vähemalt 4 riigisisest võistlust, millele lisanduvad rahvusvahelised võistlused), soetada uusi kostüüme, juuksetarvikuid, tantsususse, tantsusukkasid, trikoosid jm. Tants ei ole Eesti riigi poolt pearahadega toetatud ala.

Klubi katab projektikuludest: organisatoorse töö tunnid, repertuaariklasside tunnid, rekvisiitide tegemise ja transpordi, kostüümide õmbluse ja materjali ostu, peakatete ja aksessuaaride ostu.

Antud tasemel tantsusporti on võimalik teha vaid siis, kui terve pere pühendub ning tihti käiakse tööl või koolis trennigraafiku järgi. Tantsuklubi KOIT võimaldab treenida erinevate sissetulekutega peredest pärit lastel ning vajab teie toetust, et võimaldada võistlusreis igale andekale õpilasele, kes on seda väärt! Lugupeetud lapsevanemad, perekond, lähedased, sõbrad, tuttavad ja kolleegid – me oleme siiralt tänulikud teile kogu toetuse eest! Ilma võistlejate perekondade pühendumiseta ja teie abita ei oleks see võimalik!

Toetajatele kingime elustiili ja tervist, ehk Tantsuklubi KOIT treeninguid, mis toimuvad vanusegruppidele: 0–2aastased, 3–6aastased, 7‒9aastased, 9–11aastased; 12–15aastased; emad ja beebid ning täiskasvanud harrastajad. Sobiva treeningu saate kingituseks valida Tantsuklubi KOIT kodulehel asuvast tunniplaanist. Toetajad on trenni oodatud endale sobival ajal. Eelregistreeri ning küsi lisainfot: info@tantsuklubikoit.ee.

Tants ning teie toetus soojendab meie südameid ja ehitab üles laste tulevikku!