;

Tuuli Vellingu debüütplaatПользователь  Tuuli Velling проект в категории Музыка

Mina olen Tuuli Velling (Taul) ning loodan, et leiate Hooandja kaudu võimaluse toetada mu esimese plaadi sündi! 

Plaadile, mis saab kandma nime “Kuus ruutmeetrit põrandapinda”, jõuavad viimase kümne aasta jooksul loodud laulud. Üheksa lugu on minu omad ning kahe viisi autoriks on kitarrist Merje Kägu, sõnad aga pärinevad eesti luuletajatelt. Koos Merjega ongi nende laulude esitamine kunagi alguse saanud – mängisime neid esmakordselt sügisel, mil alustasime oma kooliteed Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis.

CD-l mängivad Teet Velling (kitarr, tinavile), Marti Tärn (bass), Tõnu Tubli (trummid, perkussioon), Raivo Tafenau (saksofon), Merje Kägu (kitarr), keelpillikvartett Prezioso, Tuuli Velling (laul, klahvpillid, kitarr) ning kaasa teeb suur hulk teisigi muusikuid (Kristjan Randalu, Kirke Karja, Henno Kelp, Mai Agan, Triinu Taul jt).

Hooandja toetuse eest saaksime ära lindistada viimased plaadile minevad laulud, anda helikandjale lõpliku kõlapildi (mix ja master) ning saata plaadi tootmisse. CD ilmub 2013. aasta sügisel ning siis toimuvad ka esitluskontserdid suuremates Eesti linnades, kus loodame teid kõiki näha!

Kui otsustate projekti toetada, on teil tänutäheks võimalik saada pühendusega kuue ruutmeetri plaat, lisaks aga ka CD varem salvestatud lauludega või minu väikene luulekogu “6m2”, mille tiraaz on mõeldud vaid plaadi toetajatele ning mis raamatupoodidesse ei jõua. Kõik hooandjad saavad (soovi korral) ära märgitud plaadi bukletis ning kodulehel.

Lisainfot leiate aadressilt www.tuuli.ee, samuti olete teretulnud Facebooki-kommuuni www.facebook.com/tuulemuusika, kust saab kõige värskemat infot nii minu muusika kui ka muude tegemiste kohta.

Huvilistel on võimalik kuulata pikemat helirida mõlemale plaadile (põhiplaat ja väiksem kingitusplaat) jõudvast muusikast aadressil www.soundcloud.com/tuulemuusika/6m2.

Suur aitäh :)

 

Tuuli

 

Põhiplaat

 

Kingitusplaat

 

Luulekogu

Related projects

Акустический сольный альбом Владимира Чердакова «Бесконечное кино»

  • 36%собрано
  • 1072€поддержано
  • 42 дней осталось

Музыкальный аудиоальбом. Стихи с Афона читает Олеся Балакирева.

  • 53%собрано
  • 1840€поддержано
  • 57 дней осталось

Evy Anstalpold - дебютный альбом

  • 26%собрано
  • 130€поддержано
  • 24 дней осталось