;

Mann ja Roosa RottПользователь  Märt Saar проект в категории Печать

Tere, mina olen Märt Saar (33a), natuke omapärane, aga samas lihtne eesti mees. Olen viie lapse isa ja minu arvates üks parimaid asju, mida me saame oma eludega teha, on anda oma panus järgmisele põlvkonnale edasi. Sellega seoses tahaksin anda välja oma esimese lasteraamatu, mis kannab pealkirja “Mann ja Roosa Rott”.

See räägib ühest tüdrukust, kellel on loomade vastu allergia, ja tal ei ole mitte kunagi lootust saada endale oma kodulooma. Suur on aga ta üllatus, kui talle ilmub hilinenult tantsukinga sisse päkapikk Erki, kes lubab ta unistuse täita. Nii saavad alguse Manni ja Roosa Roti seiklused läbi kevadise kooliaja.
 


 

Soovin väga, et see raamat jõuaks paljude teiste lasteni ning selleks vajan väga toetajate abi! Raamat on A5 formaadis, sel on 22 peatükki ja 100 lehekülge ning terve hunnik ilusaid anime stiilis joonistusi (illustraator Sander Tulk). Mu toimetajaks on super-korrektor Helju Jürma ning küljendajaks härra Andreas Vinkel.

“Mann ja Roosa Rott” on heaks kingituseks oma väikestele sõpradele ja sobilikuks lugemiseks nooremale koolieale. Samuti on see tarvilik materjal lastevanematele, kel on aeg-ajalt vaja uusi unejutte.
 
 

See projekt on võimalik vaid tänu hooandjate toetusele. Kasutan saadavat raha selleks, et trükkida 400 raamatut ning tasustada kunstniku, toimetaja ja küljendaja panust.

Loodetavasti tuleb raamat trükikojast ahjusoojalt välja 13ndal aprillil. Ja vahetult peale seda, kui Jumal lubab ja me elame, oleks ka esimene raamatuesitlus, kus jagaksin toetajatele omapoolsed kingitused.

Aitäh teile oma toetamist kaalumast ja ikka parimat!

  • 99 поддержавших
  • 2472€собрано от запланированных 2000€

Успешный проект

Проект был поддержан 06.Apr.2018