;

Simole kristallhelikausid Blingi jaoksПользователь  Simo Santeri Virtanen проект в категории Событие

Tere! Mina olen Simo ja ma tegelen heliteraapiaga. Olen teinud seda viimased 4 aastat ja minu suurim kutsumus on aidata inimesi. Olles kinnitanud kanda Eestis tegutsedes – tunnen, et nüüd on aeg minna maailma eri paikadesse pakkuma abi. Minu suurim kirg on reisimine ning ma soovin ühendada oma töö ja hobi.

Mul on plaan soetada suvel toimuva Bling (21.-24. juuni) festivali jaoks kristallhelikausside komplekt.

Selle jaoks on tekkinud konkreetne plaan soetada omale komplekt kergesti kaasaskantavaid kristallhelikausse. Nad on spetsiaalsest sulamist valmistatud ning lihtne on minna lennukile, laevale ja matkale. Kristallhelikausid on kerged ning mahuvad käsipagasisse.

Selline võimalus aitab mul viia neid imelisi helisid palju suuremale hulgale publikule. Mulle meeldib reisida hästi kergelt ja väledalt. Nende abil saan minna Bling festivalile Eestis ning lisaks anda kontserte Soomes, Venemaal, Iirimaal jne.. Samal ajal pakkudes inimestele seda, mida ma kõige paremini oskan. 

Heliteraapia aitab inimestel lõdvestuda, stressist vabaneda, leida kontakti iseendaga ning rahuneda igapäevaste toimetuste keskelt. Seda on praktiseeritud tuhandeid aastaid Vana- Kreekas, Pärsias ja Hiinas. Tänapäeval on see Türgis ametliku meditsiinisüsteemi osa ja Läänes hakatakse heliteraapiat üha rohkem tunnustama. Heliteraapia on üha enam populaarsust koguv metoodika, seda on praktiseerinud Pythagoras ja keskaegsed Bardid. Minu poolne formaat on lamamiskontserdid, kus inimesed kuulavad helisid pikali olles. Helid jutustavad poeetilise loo ning samal ajal loovad tugevaid kehalisi kogemusi.

Kristallhelikausid on algselt kosmosetööstuse poolt välja töödatud. Eesmärgiga kasvatada kvartsstruktuure avakosmoses. Hiljem avastati nende tervendav mõju inimese füüsilisele kehale. Nimelt nende hääl suudab meid läbi vibratsiooni mõjutada kuni rakutasandini välja.

Siiani olen pidanud tihtilugu reisima piiratud vahenditega või välja mõtlema väga keerulisi kandameid, et jõuda soovitud kohtadesse. Kaks suve tagasi käisin Põhjamaade Permakultuuri festivalil esinemas, kuhu pidin suure reisikohvriga oma helikausse vedama. Nüüd on tulemas Bling festival ja loodan sinna hõlpsalt pääseda esinema.

Läbi Sinu toetuse saan ma täide viia oma unistuse ja maailmas on üks õnnelik inimene rohkem. Vastutasuks saan pakkuda oma suure tänu, kutsuda Sind kontserti kuulama või tulla täitsa Sinule sobivasse kohta seda andma. Ma tänan Sind, kui võtsid minu palve kuulda ja aitad ühel unistusel teoks saada.

Related projects

Пикники с просмотром фильмов и мастер-классами

  • 0%собрано
  • 1€поддержано
  • 21 дней осталось