;

Debüütalbum "Prints ja kerjus"Пользователь  Mikk Kaasik проект в категории Музыка

Suur tänu, et avasid just selle Hooandja projekti!
 

Olen Mikk Kaasik, 14-aastane Tartumaa poiss, kelle suured unistused on seotud muusikaga.

Album "Prints ja kerjus" on minu ja tšellokvarteti C-JAM esimene ühisprojekt – minule debüütalbum ning C-JAMi jaoks juba seitsmes album. Sellel albumil kõlab kokku kümme spetsiaalselt aranžeeritud lugu erilises tšello võtmes. Esitamisele tulevad lood QUEENi, MUSEi, Michael Jacksoni, Annie Lennoxi ja Pink Floydi repertuaarist. Aga plaadil kõlab ka Eesti muusikat autoritelt Andres Valkonen, Rein Rannap ja Heini Vaikmaa. Head muusikat esitada ja teistega jagada on suur rõõm. Lisaks laulmisele saadan mõned laulud kitarril või klaveril.
 

Foto: Martin Koulen
 

Olen alates kuuendast eluaastast solistina üles astunud ja võistelnud nii kodu- kui välismaal. Kodumaisel lauluvõistlusel Laulukarussell olen edukalt osalenud kolmel korral (2010, 2012 ja 2017). Lauluvõistlusel Solistica viiel korral (2013 I koht, 2014 III koht, 2015 I koht ja 2017 II koht) ning lauluvõistlusel Jõulutäht neljal korral (I koht aastatel 2014, 2015 ja 2016). Viimaste aastate jooksul on rohkelt tunnustusi kogunenud rahvusvahelistelt lauluvõistlustelt kaugemates riikides, näiteks Gruusias (2016 I koht), Maltal (2017 I koht), Veneetsias (2017 I koht).

Minu koostöö C-JAMiga sai alguse 2017ndal aastal ühise jõulu kontserttuuriga "Taevatrepp" (2017), mille tarvis salvestasime laulu "On läinud aastad", sellest tegi Lenny Lavida lustaka remixi https://www.youtube.com/watch?v=HgU7C4nm5lI.

Tänaseks on valminud  lisaks kolm ühist singlit:

 1. "Prints ja Kerjus" - https://www.youtube.com/watch?v=6yauKvxWO1A
 2. "Neutron Star Collision (Love Is Forever)" - https://www.youtube.com/watch?v=FEQYFZ3s6a4
 3. "The Happiest Days of Our Lives/Another Brick in the Wall"

Kohe-kohe algava suve juulikuus saan ma 15-aastaseks ja mis saab olla toredam sünnipäevakink, kui võimalus välja anda oma esimene plaat. Nüüd on vaja veel veidi hoogu, et saaks alustatud töö lõpuni teha ning head muusikat kõikidega jagada.
 

Foto: Martin Koulen
 

Vajan toetust, et plaat saaks stuudios lõplikult salvestatud. Samuti aitab Hooandjate toetus tasuda CD masterdamise ja kujundamise kulusid.

Omalt poolt kingime C-JAMiga hooandjatele 2018. aasta juulikuus ilmuva plaadi "Prints ja kerjus", millele oleme lisanud ka oma autogrammid. Neile, kes valivad kingituse, mis sisaldab ka kontserdipiletit, saan kingituse ise üle anda vahetult enne kontserti. Neile, kes aga kontserdile tulla ei saa, toimetan tänukingi juulikuu jooksul postiga kohale.

Albumile "Prints ja kerjus" saab hoogu anda 4. juulini.
 

Mikk

 • 45 поддержавших
 • 3041€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 04.Jul.2018

Related projects

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

 • 74%собрано
 • 3723€поддержано
 • 11 дней осталось

Аудиокнига Полины Черкасовой «Сказки великих рек»

 • 149%собрано
 • 5952€поддержано
 • 24 часов осталось