;

Ansambel Pillikute Euroopa kontsertreis ja live-plaadi avaldamineПользователь  Pillikud проект в категории Питание

Tere!
Meie, ansambel Pillikud, sõidame sel suvel kontsertreisile Euroopasse!
Kontsertreis: 15. juuli - 10. august

Kes me oleme?

Pillikud on tulnud kokku, et kirjutada ja esitada omaloomingulist muusikat, mis on inspireeritud meie pärimuskultuurist. Oleme tegutsenud juba 6 aastat ning iga suvi esinenud Europeade’i rahvakultuurifestivalil. Tõsise hoo saime sisse aga möödunud suvel, kui hakkasime kirjutama muusikat ning planeerima enda Euroopa tuuri ja plaadi salvestamist. Ansamblisse kuuluvad 7 noort muusikut, kel kõigil ühine eesmärk - luua ilusat eestikeelset muusikat publikule üle maailma.

Miks me tahame teilt hoogu saada?

Oleme käesoleval suvel teel järjekordsele Europeade’i rahvakultuurifestivalile Portugalis. Kuna reis sinna toimub mööda maismaad, tuli meil hullumeelne mõte jagada oma eestimeelset loomingut ka teiste eurooplastega ja anda kontserte meie teele jäävates riikides. Mõeldud-tehtud! Meil on juba kokku lepitud esinemisi Lätis, Tšehhis, Hispaanias, Saksamaal ja Portugalis. Mõte tükike eesti kultuuri kõikidesse nendesse riikidesse jätta teenib küll meie ideed, kuid kahjuks ei teeni meie sellega piisavalt, et see päriselt teoks teha. Selleks olekski meil väikest hootõuget vaja, et panna meie kaunis keel ja muusika kõlama terves Euroopas.

Mida me antud hooga teha plaanime?

Kui meie ideel peaks olema piisavalt toetajaid, kasutaksime saadud toetust kontsertreisil olles kõhutäiteks, kütuse eest tasumiseks ja hiljem ka live-plaadi välja andmiseks. Loomulikult nõuab nii suur projekt palju suuremat rahastust ning meie oma panus reisi on nii suur, kui meie tudengirahakott vähegi võimaldab. Just see viimane tõuge otsustab suurel määral meie projekti õnnestumise.

Mida me teile vastu pakume?

Paremal pool olevas loetelus leiate palju erinevaid kingitusi, mida me teile projekti õnnestumise korral pakkuda soovime. Kingid anname üle meie 17. augusti kontserdil või toimetame kätte muul teile sobival viisil.

Liikmed

Jana Kütt, Marianne Leibur, Ann Mäekivi - vokaalid/viiul
Kristjan-Robert Rebane - akordion, bass kitarr, ak.kitarr, vokaal
Tobias Tammearu - saksofonid, erinevad puhkpillid, vokaal
Karl Madis Pennar - ak.kitarr, el.kitarr, vokaal
Jan Kulbin - trummid, perkussioon

Hoia meie tegemistel silma peal:
https://www.pillikud.com/
https://www.facebook.com/pillikud/
https://www.instagram.com/pillikud/

Täname südamest kõiki, kes meie tegemistele kaasa elavad!
Folk it up!

  • 67 поддержавших
  • 2586.11€собрано от запланированных 2000€

Успешный проект

Проект был поддержан 12.Jul.2018