;

Raamat “Nässu ja lumekruubid”Пользователь  Marge Pärnits проект в категории Печать

Tere, sõbrad!

Mina olen Marge ja see siniste silmadega tegelane on karu nimega Nässu. Kuidagi on nii läinud, et vahel ma aitan mängukarude mõtteid kirja panna ja juba ükskord varem on selle tõttu lasteraamat nimega „Nässu“ sündinud. Nüüd on aeg nii kaugel, et uus raamat „Nässu ja lumekruubid“ on valmis kirjutatud ja kibeleb kangesti päris kaante vahele saama. Selle jaoks oleks aga vaja päris mitmekesi hoogu lükata.
 


 

Aga kes me oleme ja miks peaks just meid toetama?

Mina töötan igapäevaselt Tartus mänguasjamuuseumis ja kui vahel õhtuti on vaba aega, siis kirjutan. Vahel kirjutan luuletusi ja vahel veel ühte, teist ja kolmandat, muuhulgas ka karude mõtteid üles. Karu Nässu töötab ööl ja päeval mänguasjamuuseumis ning kui vahel õhtuti vaba aega on, siis ta kirjutab blogi. Või teeb fotosid. Või läheb rändama. On selline toimekas karu ja mul on temaga tutvumise üle hea meel. Tundub, et neil väikestel ja suurtel, kes on juba Nässu esimest raamatut lugenud, on samuti hea meel, sest nad käivad aina muuseumis küsimas, millal lugusid juurde tuleb. Nii et natuke ma olin nagu sunnitud neid juurde kirjutama. Aga seda muidugi heas mõttes :) ja suure rõõmuga.

Hooandjate toetus on meile väga vajalik, sest siis me saame teha raamatule “Nässu ja lumekruubid” imeilusad fotod, lasta üle vaadata kõik komad ja viimse kui tähe raamatus oma kohale sättida. Teate ju isegi, et tähed on juba kord sellised nihelejad, keda peab natuke sättima ja karjatama.

Kui kõik läheb plaanipäraselt, kogume sel suvel raha, alustame sügisel fotode ja kujunduse tegemist ning hiljemalt kevadeks 2019 on raamat valmis ning iga toetaja laual, padjal või öökapil, sest see ongi meie siht, suund ja lõppeesmärk. Lahe, eks!
 


 

Et hooandjatel oleks meist rõõmu, lubame, et iga vähemalt 15 euroga toetaja saab endale raamatu ja see, kellel on eriti suur hoog sees, saab veel lisakingi ka. Tartus elavatele hooandjatele anname valmis raamatud ning kingid üle vastavalt nende soovile kas mänguasjamuuseumis või toimetame rattakulleril koju kätte. Kaugemal elavate hooandjatega teeme eraldi kokkulepped. Ikka nii, et kõik rahule jääks ja raamatud omanikeni jõuaks.
 


 

Karukalli ja käpapai igaühele, kes pisut hoogu annab!
Marge ja Nässu

Related projects

Книга по истории развития футбола в Силламяэ: «С любовью к футболу»

  • 106%собрано
  • 1376€поддержано
  • 56 дней осталось