;

Estonian Voices album "Taat läks lolliks"Пользователь  Estonian Voices проект в категории Музыка

Vokaalansambel Estonian Voices salvestab oma teist albumit. Sellel korral kõlab plaadil valdalvalt pärimusmuusika sugemetega muusika. Kokku saavad omalooming ja seaded eesti traditsionaalsest rahvamuusikast. Nii on kõrvuti näiteks plaadi nimilugu "Taat läks lolliks" ja regilaul "Kui mina hakkan laulemaie". Boonusena jõuab plaadile ka Estonian Voices'i repertuaari üks armastatumaid lugusi Eeva Talsi ja Jaan Tätte "Kättemaks".

Hooandjate toetus kulub heli miksimisele ja masterdamisele, selleks oleme kaasanud maailma mastaabis oma ala tipptegijad, kelleks on vokaalansamblite The Realgroup (Rootsi) ja Accent (Kanada) produtsendid. Iga toetus on teretulnud, kuna plaadi maailma tipptasemel helikujunduse, masteri, trükkimise ja muude kulude summa on ligi 15000 eurot, millest suurema osa katame oma jõududega.

Mitme auhinnaga pärjatud Estonian Voices on eksperimenteerimislembene vokaalsekstett. Nende ampluaa hõlmab jazzi, klassikalist muusikat ja folki ning repertuaar koosneb nii originaalloomingust kui ka rahvamuusikast, teiste hulgas isegi paarist pop-hitist.
 


 

Ansambli nutikas stiil lõimib mängulisust absoluutse tehnilise meisterlikkusega, mida ühendavad kelmikas naeratus ja hurmav annus vokaalset helikunsti.

Mitu oma valdkonna tõelist tippu nagu Peder Karlsson (The Real Group) ja Britt Quentin (M-Pact) on kinnitanud Estonian Voices'i ainulaadsust vokaalansamblina mitte ainult Eestis, vaid ka Euroopas ja miks mitte kogu maailmas.

2010. aastast koos laulnud rühmitusse kuuluvad Kadri Voorand (alt ja kollektiivi kunstiline juht), Mikk Dede (tenor), Mirjam Dede (sopran), Maria Väli (sopran), Rasmus Erismaa (bariton) ja Aare Külama (bass).

Juba ansambli esimene ülesastumine Vooranna arranžeeringutega 2011. aastal festivalil Jõulujazz oli murranguline. Edukale avakontserdile järgnesid esinemised mitmel pool Eestis, aga ka ringreisidel Saksamaal, Venemaal, Rootsis, Šveitsis, Soomes, Lätis, Leedus ja Hiinas. Koostööd on tehtud Estonian Dream Big Bandiga, jazz-vokalisti Datevik Hovanesianiga ja M-Pacti endise kunstilise juhi Britt Quentiniga. 2013. aastal andis Estonian Voices jõulukontserdi koos rühmitusega New York Voices; 2016. aastal esineti koos vokaalsekstetiga Take 6. Käesoleval aastal esines Estonian Voices ühena peaesinejatest London A capella Festivalil, andes festivali avakontserdi.

2014. aastal üllitas Estonian Voices esimese albumi "Ole hea", mis pälvis 2015. aastal Eesti parima jazz-albumi tiitli. 2016. aastal omistati ansamblile Eesti parima jazz-ansambli aunimetus. Praegu tegeleb ansambel oma teise, ohtralt rahvalaule sisaldava albumi salvestamisega, mis ilmub 2018. aasta suvel.
 

Rohkem infot ja videoid leiad järgmiste linkide kaudu:

www.estonianvoices.com

www.facebook.com/estonianvoices

www.soundcloud.com/estonianvoices

https://www.youtube.com/channel/UC7evPcxSHFCDLF1jra38Axg
 

Auhinnad toimetame kätte võimalusel kontsertidel, kuid soovi korral on võimalik leppida kirja teel kokku muu viis auhinna kättetoimetamiseks või saata see posti teel.

 • 235 поддержавших
 • 4730€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 10.Aug.2018

Related projects

Акустический сольный альбом Владимира Чердакова «Бесконечное кино»

 • 36%собрано
 • 1072€поддержано
 • 42 дней осталось

Музыкальный аудиоальбом. Стихи с Афона читает Олеся Балакирева.

 • 53%собрано
 • 1840€поддержано
 • 57 дней осталось

Evy Anstalpold - дебютный альбом

 • 26%собрано
 • 130€поддержано
 • 24 дней осталось