;

Anname hoogu löökpill MARIMBA ostmiseksПользователь  Tanel - Eiko Novikov проект в категории Музыка

Tere, kallid hooandjad!
 

Olen Tanel-Eiko ja õpin Tallinna Muusikakeskkooli kaheteistkümnendas klassis.

Minu üheks unistuseks ja sooviks on osta endale selline pill nagu MARIMBA. Mitmete konkursside võidud USA-s ja Venemaal, osalemine Klassika-Eurovisioonil ning sel aastal toimunud ERR- i ja Eesti Kontserdi televõistluse „Klassikatähed 2018“ võitmine andsid indu oma unistus täide viia.

Miks just MARIMBA?

Muusikaõpinguteks olen valinud löökpillid ja olen sellega tegelenud pea 11 aastat. Viimasel ajal olen keskendunud just marimbale, sest tänu marimba erilisele kõlale ja repertuaarile olen õppinud end muusikas vabalt väljendama ning jagama kuulajatega oma mõtteid ja tundeid. Pilli uudsus muusikamaastikul annab võimaluse pakkuda inimestele täiesti uusi elamusi. Minule pakub marimba siirast mängurõõmu ning seda rõõmu tahan maailmaga jagada.
 


 

Praegu on mul võimalik palade harjutamiseks ja kontsertidel esinemiseks kasutada kooli pilli. Mõeldes aga tulevikule, kui kooli lõpetan, siis tean, et esinemisteks soolokontsertidel või kammerkoosseisudes, on mul vaja isiklikku instrumenti.

Suuremad tootjad asuvad Euroopas, USA-s ja Aasias. Kogu protsess pilli tellimisest kuni kohaletoimetamiseni Eestisse võib võtta aega kuni 6 kuud. Peale tellimuse esitamist alustatakse pilli ehitusega.

Tänu osalemisele Klassika-Eurovisioonil sain kutse külastada Adamsi tehast Hollandis. Adams on üks maailma juhtivaid löökpillide tootjaid, kelle marimbadel ma enamasti esinen. Tehases saime sõlmitud eelkokkulepped, mille järgi hakatakse just minu soove arvestades kokku panema vajalikku pilli. Marimba saab valmis detsembriks ning see mudel läheb maksma 15 000 eurot.

Tänaseks olen kokku kogunud peaaegu poole vajalikust summast ning otsustasin teise poole kogumiseks pöörduda Hooandja poole.

Tänutäheks toetajatele olen mõelnud kingitused ja toimetan need posti teel kätte: Klassikatäht 2018 autogrammiga foto või trummipulgad, või ka mõlemad koos; kutsed 2019 aasta kevadel Raadiomajas toimuvale soolokontserdile; suuremate panustega hooandjatele on kavas arranžeerida hooandjate enda poolt soovitud filmimuusikat ja seda esitada eksklusiivsel kontserdil hooandja sündmusel.

Suur tänu kõigile toetajatele ja kohtumiseni kontsertidel!

Tanel-Eiko Novikov
Klassikatäht 2018

  • 255 поддержавших
  • 10223€собрано от запланированных 9000€

Успешный проект

Проект был поддержан 25.Nov.2018

Related projects

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 123%собрано
  • 6125€поддержано
  • 6 дней осталось