;

Nõmme Lumepargi uuele nõlvale uued obstaaklid!Пользователь  Kaimai проект в категории Спорт

Nõmme Lumepark on alguse saanud mäespordiharrastajate sõpruskonna soovist, et igal tallinlasel oleks võimalus lumelaua- ja mäesuusasõitu nautida siinsamas, oma kodulinnas! 2009. aastast oleme iga talve hakul kogu hingest oodanud esimesi lumehelbeid ja miinuskraade, et lumearmastust kõigi uute ja vanade sõpradega jagada.

2018. aasta detsembris avatakse Nõmme Lumepargis uus suur sõidunõlv, kuhu tuleb suur freestyle pargi osa ja lai nõlv algajatele harjutamiseks. Lisaks selle on viimase kolme aasta jooksul paigaldatud uued tõstukid ja liitutud rahvusvahelise automaatsete piletite süteemiga Axess.

Kuid kõik see oleks olemata, kui meil ei oleks nii palju ustavaid mäesõpru. Aitäh, kes te meid jätkuvalt armastate ja inspireerite! :)

Igal hooajal üritame leida viise, kuidas meie mäekeskus muuta veel paremaks ja ägedamaks. Tänavune aasta pole mingi erand. Oleme ise juba veidi pingutanud ja ehitanud juurde ühe uue nõlva. Nüüd soovime mäele panna ka paar uut obstaaklit - selleks on meil aga tarvis ka Sinu panust.

Plaanis on paigaldada kaks obstaaklit - Flat Down Box ja Double Kinked Fat Rail. Nende ehitamise, transportimise ja paigalduse kogumaksumuseks kujuneb 4500€. Nende ehitamisel ulatavad meile abikäe professionaalsed meistrid, kes omavad ehituskogemusi pisikestest parkidest kuni taliolümpiamängude parkideni välja. 


 

Nõmme Lumeparki on oodatud mäespordihuvilised algajatest profisportlasteni. Meil toimuvad kogupereüritused, võistlused, linnalaagrid, mäesuusa- ja lumelauakursused, personaalsed õpped ja iganädalased trennid lastele ning täiskasvanutele. Rõõm on tõdeda, et meie õpilased on sportlike saavutustega silma paistnud nii Eestis kui ka mujal maailmas ja me oleme uhked iga eneseületuse üle, millele saame kaasa aidata! :)

Kingime toetajatele vastavalt panuse suurusele omalt poolt meie teenuseid (2018/2019 hooajal), millega igapäevaselt tegeleme - tule üksi või sõbraga; me ootame Sind iga päev kogu hooaja vältel!

Kogudes toetajate ja Hooandja abiga vajaliku summa, teeme kõik endast oleneva, et uued obstaaklid oleks kasutamiseks juba jaanuarist 2019!

Aitäh Sulle, et panustad Eesti mäespordi arengusse!
Nõmme Lumepargis on pealinna pikim talv; kohtume siin!
 Mõnus hooaeg ootab ees ja Sinu panusega saab see olema veel parem! 

  • 83 поддержавших
  • 8130€собрано от запланированных 4500€

Успешный проект

Проект был поддержан 22.Dec.2018