;

Ronimissein Rakvere Reaalgümnaasiumi kõige nooremateleПользователь  Mare Paloots проект в категории Гражданская инициатива

Rakvere Reaalgümnaasium on Lääne-Virumaa suurim kool. Selle maja seinte vahel tegutsevad  nii suured kui ka väikesed õpilased. Lisaks tublidele põhikooli- ja gümnaasiuminoortele on meie koolis ringi jooksmas ka palju toredaid särasilmseid algklassilapsi. Vahetundide sisustamiseks on neil olemas juba mitmeid vahvaid võimalusi: pinksilauad, lauamängud, pallimänguks planeeritud vahetunnid…  Meie kooli lapsed ja noored on alati olnud edasipüüdlikud ja aktiivsed, püüeldes ikka kaugemale ja kõrgemale. Ometi on neil pisikestel puudu vahend, et jõuda kõrgemale kui iial varem - päris oma ronimissein! 


 

Väikesed lapsed ja ronimissein - appi, ohtlik valik?! Ei, ära muretse, ronimssein on täiesti ohutu! See sein on täpselt selliste pisikeste koolijütside käte jaoks disainitud ja igasugused juhuslikud kukkumised saavad olema valutud - paigaldame ronimisseina ette ka pehme mati. Ronimissein saab mõõtudelt uhke - 2,5 meetrit kõrge ja 8 meetrit pikk. Sein paigaldatakse kooli esimesele korrusele, kus see meie kooli pisimate jaoks kohe käeulatuses on.

Antud projekti eestvedajaks oleme meie, Rakvere Reaalgümnaasiumi 45. lend. Esimene korrus, kus algklasside lapsed peamiselt viibivad, on ametlikult kuulutatud nutivabaks. Seega soovime me luua veel enam võimalusi, et nad saaksid vahetunde mõnusalt sisustada. Ronimissein pole aga pelgalt tore mänguala, vaid seal ronimine arendab mänguhoos ka laste motoorikat, paindlikkust, planeerimisvõimet ja paljut muudki. 

Seda ronimisseina on  õhtuti koos täiskasvanuga  oodatud kasutama ka need väikesed huvilised, kes ei õpi RRGs

Me jagame oma rahalise eesmärgi kaheks.
Esimene eesmärk - ronimissein 3765 eurot.
Teine eesmärk - pehme rullmatt seina ette 380 eurot.
Kui raha koguneb rohkem, saame seda kasutada koolis liikumisraja loomiseks.

Kõiki annetajaid täname  nimeliselt kooli kodulehel (kui ei ole märgitud teisiti).

Me väga usume oma koolikaaslaste, lapsevanemate, vilistlaste ja kõikide teiste lahkete inimeste toetusesse ja täname teid juba ette.

Kogu koolipere nimel Rakvere Reaalgümnaasiumi 45. lend.

  • 125 поддержавших
  • 4410€собрано от запланированных 4145€

Успешный проект

Проект был поддержан 17.Apr.2019

Related projects

BeU Surf & Yoga Camp

  • 65%собрано
  • 1955€поддержано
  • 15 дней осталось