;

Praktiline käsiraamat "Veel 100 ideed õpetajale"Пользователь  Kristi Lõbu проект в категории Печать

Umbes kaks aastat tagasi andsin ma välja praktilise käsiraamatu "100 ideed õpetajale", mis on erinevatest vahvatest ja lihtsasti teostatavatest ideedest tulvil.

Õpetajad võtsid raamatu väga hästi vastu. Nii hästi, et raamat müüdi läbi ühe aastaga. Tundub, et õpetajad olid sellist praktilist raamatut juba mõnda aega oodanud. Tagasiside, mida õpetajad andsid, oli üdini positiivne.

Raamatu väljaandmine on aga üsna aja- ja rahamahukas protsess.

Kaks aastat tagasi pöördusin ma abi saamiseks Hooandja poole ja siinkohal tahangi ma tänada kõiki neid 262 inimest, kes minu projekti toetasid. Suur suur suur tänu teile!

Ja siin ma olen, kaks aastat hiljem uue raamatu projektiga uuesti hoogu kogumas.

Kahe aasta jooksul on uusi ideid mühinal juurde tulnud, nii et jagan neid suurima hea meelega ka teiste õpetajatega.

Raamat "Veel 100 ideed õpetajale" pakub lisaks paljudele õppetöö ja õppevahenditega seotud ideedele ka õuesõppe ja vahetundide sisustamise ideid.

Erinevate nippide hulgast leiab nõuandeid nii õpilaste kui ka õpetaja enda motiveerimiseks.

Otse loomulikult ei jää tähelepanuta digipädevuse arendamine.

Mitmete ideede juures on QR kood, millega avaneb selgitav video või viide idee autori veebilehele.

Võta hooandmist kui võimalust raamat ette ära tellida, sest esiteks, nagu ka eelmise raamatuga juhtus, hakkab see raamatupoes palju rohkem maksma ja teiseks jäid paljud inimesed 1.osast ilma, sest raamatud said lihtsalt otsa.

Hooandja toetusega katame käsiraamatu väljaandmiseks vajalikud ettevalmistustööd ja trükikulud. Kui kõik läheb plaanipäraselt, peaks raamatud valmis saama augusti teiseks pooleks. Nii jääb õpetajatel aega raamatu uurimiseks ja uueks õppeaastaks vajalike ettevalmistuste tegemiseks.

Kas see poleks mitte tore algus uuele õppeaastale?

Hea hooandja,

Palun toeta uue käsiraamatu väljaandmist. Jätkuvalt on ju eesmärgiks muuta nii õppimine kui ka õpetamine huvitavamaks ja kaasahaaravamaks!

Suur tänu teile juba ette!

Kristi Lõbu

  • 273 поддержавших
  • 5934€собрано от запланированных 5000€

Успешный проект

Проект был поддержан 13.Aug.2019