;

Eluterve pohhuist raamatПользователь  Tom Estonia Valsberg проект в категории Печать

KES ON ELUTERVE POHHUIST?

See on inimene, kes hoolib aga ei muretse.

See on inimene, kes on abivalmis aga ei sunni end peale.

See on inimene, kellel on vahel savi, suva ja kama kaks ka, sest ta teab, et elu liiga tõsiselt võtmine, pidevalt pinges olemine ja tühiste asjade ületähtsustamine on stressi ja hädade peamised põhjused!

Eluterve pohhuist ei ole hoolimatu.
Ta ei võta asju südamesse just seepärast, et ta hoolib oma südamest!

"See raamat on sügav, praktiline, vajalik, julge ja päris... nagu Tom ise. Samas lihtne, soe, kerge, vaba, aus ja ehe... samuti nagu Tom ise. Aitäh selle raamatu eest."

Alar Ojastu, eesti parim koolitaja 2018
 


 

Eluterve pohhuist on käsiraamat nendele, kes on aeg-ajalt mure pärast stressis, masenduses, deprekas, pinges või lihtsalt kössis. Ja olgem ausad, kõik me aeg-ajalt just seda teeme. Muretseme üle! Mõtleme üle! Ahastame end oinaks ja vihastame end seaks.

Aitab jamast. Nüüd on aeg selekteerida välja, millega tasub pead vaevata ja millega mitte, sest kui sa kõiki maailma asju ülitõsiselt võtad, lõppeb see alati ülemuretsemisega!

"Mulle Tom meeldib, isegi väga. Ütleme nii, et mul pole temast üldse pohhui. Välja arvatud siis, kui teda Eestis pole. Mulle meeldib ka Tommi raamat. Seal on neid asju kõvasti vähem, millega ma nõus ei ole, kui neid, mida ta oleks justkui minu pealt maha kirjutanud. Inimestest hoolimine on oluline ja mõned asjad ka aga tõsi on see, et stessivabalt elada peab teatud asjadest olema heatahtlikult ning rõõmsalt täiesti poogen. Tahad teada, millistest – loe Tomi uut raamatut!"

Peep Vain
 


 

Mina olen muusik ja maailmarändur Tom Valsberg ja minu 2012. aastal ilmunud raamatut "Kuidas rännata ilma hirmuta" on lugenud vähemalt 5000 inimest, sest just niipalju on neid raamatuid üle eesti erinevates kodudes. Olen saanud üle sajaviiekümne vastukaja inimestelt, kes on rännakuraamatu abil sõitnud rändama ja reisima ning selle lugemine on olnud veel sadadele inimestele oluliste positiivsete muutuste hüppelauaks. Kui eelmine raamat julgustas rännuteele asuma ja enda mugavustsoonist välja astuma, siis käesolev raamat annab näpuäiteid, kuidas elada oma elu stressivabalt nii, et sa ikkagi hoolid aga ei muretse üle. Tšekka eelmist raamatut siit: Raamatukatkend EPL

RAAMATUESITLUS

Tõenäoliselt tuleb raamatuesitlus ka Apollos või Rahva Raamatus (kuupäev pole veel teada) aga raamatuesitluse PIDU ja KONTSERT toimuvad 14. detsembril Adlias!

  • 18:00 Kontsert & kakaotseremoonia.
  • 20:00-22:30 Ekstaatilise tantsu pidu! Kui sa pole varem käinud, siis on viimane aeg kogeda uut tüüpi alkovabat pidu, kus inimesed on elevil tseremoniaalse kakao mõjust! Vaata videoklipi lõpus seda rahvast täis saali ja ekstaatilist energiat! Võid tulla ka ainult kontserdile, kui peole ei taha jääda :)

Raamatu valmimisprotsessis on vastu on kajanud ja mõtteterasid jaganud hauakaevajast filosoof Kalev Rajangu, tippkoolitaja Alar Ojastu, jutuvestja Erki Kaikkonen, diskor Rain Tunger, psühholoog Alar Tamming ja sõnameister Peep Vain. Keegi neist ei julge avalikult tunnistada, et ka nemad on tegelikult eluterved pohhuistid. Aga mina olen selles täiesti veendunud.

Vaata reporteri klippi Elutervest Pohhuistist.

Vaata Õhtusaadet Kanal 2. Tom räägib raamatust alates 35 minutist.

Vaata "Puuduta Mind" saadet Tom Valsbergiga, kus ka räägitakse raamatust.
 


 

EELARVE

  • Toimetamine : 300 eur
  • Illustratsioonid : 900 eur
  • Kujundus ja küljendus: 1200 eur
  • Kaanepildi joonistus: 500 eur
  • 1500 raamatu trükk: 3700 eur
  • Hooandja video valmistamine ja monteerimine : 300 eur

Kogu eelarve: 6900

Hooandja 3333 eur

Tõenäoliselt saan toetust kogu 6900 summa ulatuses aga kui tuleb ainult 3333, siis laenan ülenäänud summa kuskilt kokku ja annan raamatu ikkagi välja, sest seda on väga vaja. Eesti on parem paik, kui inimesed õpivad muretsemise asemel hoolima ja usaldama ning hakkavad ootamatutes olukordades hoopis naerma, mitte ahastama!

Laigi elutervet pohhuisti facebookis
Laigi Tom Valsbergi lehte facebookis

Toimetaja: Liset Kivioja
Kujundaja: Kaarel Kivikangur
Kaanepilt: Marge Nelk
Illustratsioonid: Jaan Rõõmus ja Tom Valsberg

"Eluterve pohhuist teab, et kui ta tõmbub pingesse ja kõik tundub pekkis, siis on ta lihtsalt võtnud luubi ja uurib sellega pisikest kakajunni oma ilusa toa nurgas."

"Eluterve pohhuist teab, et ka kõige pingelisema olukorra võib lahendada üks korralik kärakas peeru. Ei ole võimalik end ribadeks naerda ja olla pinges samal ajal."

"Eluterve pohhuist teab, et kõige naljakam on see, kui kellegi naer ajab teda palju rohkem naerma kui nali ise."

NB! Raamat ei tule A2 formaadis seinakapi suurune, vaid ikka tavalise suurusega ca. A5 formaadis :)

  • 357 поддержавших
  • 8087€собрано от запланированных 6900€

Успешный проект

Проект был поддержан 12.Dec.2019