;

Aitame EHTSAID Saaremaa ja Muhumaa tootjaidПользователь  TÜ Ehtne Saaremaa проект в категории Гражданская инициатива

Aitame tekkinud kriisiolukorras Saaremaa ja Muhumaa tootjaid, et nende hoolega valmistatud toidu- ja joogikraam, kvaliteetne looduskosmeetika ning kaunis käsitöö oleks kontaktivabalt kättesaadav üle Eesti!

Saaremaa ja Muhumaa tootjaid ühendab alates 2012. aastast piirkonnamärgis "Saaremaa Ehtne toode". Tänaseks kannab märki juba üle 120 tootja. Et südikamalt edasi sammuda, avasime 2019. aasta jaanipäevaks Kuressaares Ehtne Saaremaa esinduspoe. Kuigi ruumilt väike, on poel sisu meile endilegi üllatuseks väga palju - 9 kuuga on olnud uudistamiseks ja ostmiseks väljas enam kui 80 tootja rohkem kui 2200 toodet. Järgmiseks sammuks pidi olema esinduskaupluse avamine Tallinnas. Eks ikka seepärast, et tuua killuke ehtsat Saaremaad meie sõpradele lähemale.

Koroonaviiruse levik ja välja kuulutatud eriolukord sundis meid oma plaane ümber vaatama. Kaubanduskeskuste ja poodide sulgemine on langetanud hüppeliselt kohalike tootjate kaupade liikumist ja sissetulekuid. Kadunud on olulised laatade ja vabaõhuürituste müügivõimalused. Ainsaks lahenduseks sellest keerulisest olukorrast välja tulla, peame e-poe arendamist ja kontaktivaba kaubatarnet pakiautomaatidesse ja kodudesse.
 


 

Selleks olemegi esmase veebipoe püsti pannud ning paar nädalat selle toimimist nii Saaremaal kui ka Tallinnas katsetanud. E-poe ja logistika käigushoidmiseks ja edasiarenduseks vajame aga hädasti heade inimeste lisahoogu.

Aita Sina meil e-pood käigus hoida ning meie toome Sinu koju maailma parimad, puhtaimad ja EHTSAIMAD tooted Saaremaalt ja Muhumaalt!
 

pood.ehtne.ee

#tarbisaaremaist #ehtnesaaremaa #toetakohalikku #annahoogu #hooandja
 

  • 40 поддержавших
  • 940€собрано от запланированных 10000€
Project with a flexible goal

The project will be financed even if it does not raise the amount of money it has set as its goal

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 31.May.2020

Related projects

Кери общество 2020

  • 99%собрано
  • 5979€поддержано
  • 14 дней осталось