;

Uus trummi ja bassi album artistilt PlaneetПользователь  Planeet проект в категории Музыка

Tere!

Minu nimi on Mikk, olen trummi ja bassi produtsent-dj, artistinimega Planeet. Selle hooandja projekti eesmärk on anda välja minu teine täispikk eestikeelne trummi ja bassi album. Täpselt 8 aastat tagasi õnnestus mul hooandja abiga välja anda debüütalbum nimega Ajamasin, mis oli Eesti esimene eestikeelne trummi ja bassi album.

Peale esimese albumi väljaandmist järgnes võimas pidude laviin ning aega produtseerimise jaoks jäi seetõttu vähemaks. Lisaks olen vahepeal edukalt tegutsenud projektiga HeadRead, mille nime alt produtseerime pisut välismaa maiguga trummi ja bassi koos hea sõbra Slamminiga. Oleme andnud välja lugusid Ram Records, DSCI4, Absys Records ning Kos.Mos Music plaadifirmade alt.
 

Kultuurikatel 2019 / Foto: Andrei Ozdoba
 

Artist, projekt "Planeet", tekkis 2010 aasta lõpus, saades debüüt looga "Mõttemaailm" Raadio 2 nädala demoks. Sellest ajast saati on R2 ning teised raadiojaamad Planeeti toetanud, mängides uusi ja vanu lugusid. Siinkohal suur aitäh Teile selle eest!

2012 aasta alguses valiti Planeet R2DNB hääletusel Aasta DNB Uustulnukaks (2011) ning Eesti dnb lugude top 10-sse pääses 3 lugu. 2012 aastal valiti R2DNB poolt "Ajamasin" aasta albumiks, "Satelliidid" aasta looks ning samuti pärjati mind aasta produtsendi ning dj tiitliga. See oli suurepärane saavutus ja andis indu Planeediga jätkata ning sealt tuli ka idee ja motivatsioon anda välja tulevikus ka teine album.

Olen 8 aasta jooksul palju muusikat "sahtlisse" produtseerinud ning tunnen, et aeg on need kokku panna järjekordsele kauamängivale. Seega olen taaskord teie ees uue Hooandja projektiga.
 

Ungru loomemaja 2020 / foto: Rio-Steffi Plaaser
 

MiniWeekend Festival 2020 / Foto: Johan Hallimäe
 

Uus plaat tuleb valdav osa trummi ja bassi stiilis kuid mõned erandid jäävad kuni albumi ilmumiseni saladuseks.

Palun toeta minu projekti ja aita kaasa Planeedi teise albumi väljaandmisele.

Hooandjate toetuse abil tasutakse lugude miksimine, masterdamine, kujundus ja plaadi trüki- ning tootmiskulud.

PS! Isegi, kui Sa ei saa projekti toetada rahaliselt, siis loodan et leiad selle aja, et jagada projekti enda sotsiaalmeedias. Ka see annab hoogu juurde!
 

Kallis hooandja, aitäh Sulle!


Minu loominguga saab tutvuda siin:

Soundcloud: http://soundcloud.com/planeet
Youtube: http://www.youtube.com/user/zaunder01
Facebook: https://www.facebook.com/audioplaneet
Bandcamp: https://planeet.bandcamp.com/

  • 145 поддержавших
  • 4509€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 14.Nov.2020