;

Disainitud jalanõud WokecustomsПользователь  Juhan Loorits проект в категории Дизайн

Wokecustoms - liigume vastu voolu!

Oled märganud, et tänapäeva kiirmood sulatab inimesed üheks halliks massiks? Meie ka! Just sellepärast on Wokecustoms võtnud enda eesmärgiks luua erilise disainiga jalanõusid, mis loovad ka kõige tagasihoidlikumatele inimestele isikupära. Aitab monotoonsetest toonidest ning seikadest, kus klassiruumis on 20 paari täpsemalt samasuguseid tosse! Meie eesmärk on suureneda maailma turul ning jõuda punkti, mil oleme suurim custom jalanõude firma.

Minu nimi on Juhan Loorits ja olen brändi Wokecustoms looja. Selle hooandja projekti eesmärk on aidata meil liikuda kodukontorist välja ja anda hoogu meie seni edukale teekonnale. Täpselt kaks aastat tagasi alustasin oma Tartu kodus jalanõude disainimisega. Tänaseks olen teinud koostööd mitmete brändide ja suunamudijatega.

Oleme töötanud koos nimekate sisuloojate: Victoria Villig, Hensugusta, Stefan ning ka mitmete teiste Eestis kuulsate inimestega. Oleme ka vallutamas USA turgu, tehes koostööd mitmete populaarsete sisuloojatega. Brändidest hetkel teeme koostööd ASOS Marketplace'iga, Ballzy'ga, Globalsoccerstore´iga ja Thecustommovement’iga.

Algus oli keeruline. Esimese aasta jooksul tuli mitmeid vägagi raskeid takistusi ületada, kuid siiski hoidsin kindlat sihti ning nüüd täna olen olukorras, mil kodust üksi kõiki tellimusi ajaliselt täita ei suuda. Seetõttu olen endaga kaasanud kaks vahvat kursuse kaaslast: Karl ja Rait. Oleme kolimas oma esimesse kontorisse jaanuari alguses.

Toetuste eesmärgid:

I etapp 2500€ - saame liikuda kodukontorist välja ja keskenduda teiste disainerite kaasamisele, soetame kontori sisustuseks vajalikke tooteid, investeerime parematesse värvipihustidesse ning kompressoritesse, saame soetada suuremal kogusel värve.

II etapp 5000€ - lisaks eelnevale saame suurendada enda laovaru, et tagada kiirem tellimuste täitmine. Soetame juurde ressursse, et luua kiiremini ja kvaliteetsemalt uusi disaine. Samuti saame investeerida ettevõtte turundamisesse.

III etapp 7500€ - loome toodete pildistamiseks väikese stuudio. Saame keskenduda tootmismahtude suurendamisele, brändi turundamisele ning suuremate riidebrändide ja suunamudijatega koostöö rajamisele.

 

Ajalised eesmärgid ja nende täitmise lõpptähtajad:

Kontori leidmise ajaline eesmärk - jaanuar 2021

Uute kompressorite, värvipihustide ja värvide soetamine - jaanuar 2021

Jalatsite laovaru suurendamine - veebruar 2021

Disainerite kaasamine - veebruar 2021

Kontori sisustamine - märts 2021

Videomaterjali loomine ning töötlemine - aprill 2021

Uute toodete katsetamine ning disainide loomine - aprill 2021

Reklaamikampaaniate graafiku loomine ning esimeste kampaaniate elluviimine - aprill 2021

Stuudio loomine koos valgustusega - mai 2021

Mitmed koostööd brändide ja suunamudijatega - juuni 2021

Uued pusa disainid valmis müügiks - juuni 2021

 

Kinkide kättetoimetamisega alustame kohe pärast Hooandja eduka kampaania lõppu. Kuna me teeme juba koostööd ühe kullerfirmaga, on see protsess teie jaoks eriti mugav!

Väärtustame teie igat toetust ja loosime kõigi hooandjate vahel välja kaks paari vingeid ketse, millega on aidanud meie vahvad toetajad Sportland ja Ballzy! 

 

Meid leiab:

Facebook

Instagram

Veebisait

Õhtusaade

 

  • 64 поддержавших
  • 2607.10€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 03.Feb.2021