;

J. Kreemi ja T. Kikase koguperemuusikal "Uksed"Пользователь  Muusikalikool (MTÜ Muusikateatrikool) проект в категории Театр

Jaagup Kreemi ja Tiit Kikase poolt 2019. aastal loodud koguperemuusikal Muusikalikoolile on mõeldud lastele, noortele ja lapsevanematele. Muusikal kantakse ette ja tuuakse taas lavale Muusikalikooli õpilaste ja erikülaliste poolt Vaba Lava teatrikeskuses 14.06-15.06.2022.

Muusikal kõnetab nii lapsi kui ka noori ja näitab realistlikku pilti täiskasvanute maailmast, sest tihtipeale lapsed ja noored soovides olla "suured", unustavad ära täiskasvanute maailma varjupoole. Ühtlasi räägib muusikal sellest, mis võib juhtuda, kui võim satub valedesse kätesse. See lugu on hetkel ajakohane ja puudutab meid kõiki.
 

"UKSED"

On pühapäeva õhtu ja kõigil lastel magamamineku aeg. Veel hambapesu, veel unejutt, veel viimane pilk arvutisse. Kõik on nädala alguseks valmis: koolikotid pakitud ja pisematel lasteaiariided ilusasti toolileenile seatud.

Kuid seekord tuleb esmaspäeva hommik teistsugune ...

See lugu räägib lastest, kes niiväga ihkavad olla "suured" ja vanematest, kes ikka ja jälle tahavad tagasi oma "õnnelikku lapsepõlve". Oma soovidega peab aga olema ettevaatlik, sest need võivad täituda. Arusaam sellest, et koos õigustega kaasnevad ka kohustused, võib mõjuda külma dušina. Õnneks lõppeb muusikal õnnelikult ja kogu elukorraldus asetub oma tavapärasele kohale.

Libreto: Jaagup Kreem
Muusika: Jaagup Kreem ja Tiit Kikas
Lavastaja: Tanel Saar
Kunstnik: Pille Kose
Koreograafia: Märt Agu
Muusikajuht: Kelli Uustani
Etenduse juht: Katre Kõrts
 


 

Muusikalikooli suunitlust ja õpiväljundeid silmas pidades on see projekt õpilastele suurepäraseks lavaliseks kogemuseks. Lapsed saavad osaleda terve muusikali lavaletoomise protsessis, õppides koolitundides selgeks laulud, tantsud ja stseenid. Kooli eesmärgiks on anda võimalus õpilastel osa saada professionaalse muusikaliproduktsiooni lavaletoomisest.

Arvestades hetkeolukorda kogu maalilmas on meie sooviks anda meie kooli lastele võimalus ja motivatsioon jätkata tavapärast elu, tegeledes oma huvialadega ja väärtustada läbi huvihariduse meie oma kultuuri.
Omalt poolt oleme planeerinud ühe tasuta etenduse Ukraina lastele ja peredele. Soovime toetada neid andes lootust ja jõudu läbi kauni muusika.

Hooandja kaudu kogutud toetust kasutame muusikali lavaletoomiseks. Muusikal on tehniliselt nõudlik lavavorm, sest nii etenduse lava kui ka heli- ja valguspark peab olema piisavalt võimekas, et kõik lavalolijad oleksid kuulda ja näha ka lauldes ja samaaegselt tantsides. Toetus läheb heli- ja valguspargi rendi eest tasumiseks.

Täname oma toetajaid südamest ja kõik piletid ning kingitused jõuavad e-kirja kaudu suheldes Teieni!
 

Rohkem infot:
http://www.muusikalikool.org/uksed

  • 115 поддержавших
  • 5755€собрано от запланированных 5500€

Успешный проект

Проект был поддержан 31.May.2022