;

100 ideed õpetajaleПользователь  Kristi Lõbu проект в категории Печать

Üha enam tähtsustatakse seda, et õpilasel oleks koolis huvitav, et õppimine pakuks rõõmu ja kooliskäimine oleks meeldiv. Palju vähem räägitakse aga sellest, et õpetajal oleks koolis huvitav ning et õpetamine pakuks naudingut ja rõõmu. Heatujuline ja oma tööd armastav õpetaja inspireerib õpilasi õppimisse positiivselt suhtuma. Kuidas muuta nii õpetamine kui ka õppimine kaasahaaravamaks, huvitavamaks ja vaheldusrikkamaks?


 
 
Praktiline käsiraamat „100 ideed õpetajale“ on tulvil vahvatest ja lihtsasti teostatavatest ideedest. Saja huvitava idee kõrval leiab raamatust ka rohkelt soovitusi ja nõuandeid.
 
Raamatu autor Kristi Lõbu on inglise keele õpetaja, kes otsib järjepidevalt uusi vahendeid ja võimalusi, kuidas oma tööd mitmekesisemaks ja põnevamaks muuta. Ta armastab oma tööd ja usub, et tema entusiasm on nakkav.


 
 
Hea hooandja!
 
Palun toeta selle toreda käsiraamatu väljaandmist! Sellest võidavad kahtlemata nii õpetajad kui ka õpilased! Muudame kooli üheskoos kohaks, kus säravad nii õpilaste kui õpetajate silmad!
 
Hooandja toetusega katame käsiraamatu väljaandmiseks vajalikud ettevalmistustööd ja trükikulud. Kui kõik läheb plaanipäraselt, jõuavad trükisoojad raamatud huvilisteni juba septembrikuu lõpus.
 
Ette tänades
Kristi