;

Fotoraamat "12 KUUD - 12 AASTAT"Пользователь  MTÜ 12 Kuud проект в категории Печать

Tere, meie oleme 12 kuud.

12kuud on üks vahva looduspiltnike ühendus, mis tegutseb juba aastast 2009 ning millesse on oma panuse andnud üle 20 fotograafi.

Oma kodulehel oleme vaatajatega jaganud lugematul hulgal pilte ja lugusid ning korraldanud loodusmatku, lõkkeõhtuid ja mitmeid ühiseid fotonäituseid.

Tosina tegutsemisaasta jooksul on kogunenud väga suurel hulgal pildimaterjali, mille väärikaks kokku võtmiseks on ainuõige variant üks kogukas raamat välja anda.
 


 

Raamatu autoriteks on 17 meie liiget Eestimaa eri nurkadest, igalühel oma käekiri, maailmavaade, oma lemmikrajad ja -ajad, kelle läbi aastate tehtud pildid ning lood moodustavad raamatukaante vahel ühe tervikliku aastaringi kodumaa looduses.

Raamat saab hetkel enne trükki minemist veel viimast lihvi ja eesmärgiks oleks see välja anda detsembriks, mil saabki meie tegutsemisel täpselt 12 aastat täis.

Kõvade A4 mõõdus kaante vahel saab olema üle 300 lehekülje kauneid fotosid ja lugusid maastikest, loomadest, lindudest, putukatest ja lilledest.

See võiks olla hea kingitus igale looduse ja -fotosõbrale. Inspiratsiooniks ja kutseks igaühele ka ise ümbritsevat loodust märkama, hindama ja rohkem hoidma.

Siit ka üleskutse: hea hooandja, toeta meie raamatu väljaandmist, et loodusehoidjaid saaks rohkem ja maailmast veel parem paik.

Tänades: Aivar Sokk, Anar Sillakivi, Andrei Reinol, Andres Tamm, Jan Lepamaa, Janar Kull, Janek Joab, Janek Laanemäe, Kalmer Lehepuu, Martin Koitmäe, Ragnar Soa, Rauno Roos, Rivo Tarum, Tarmo Mikussaar, Tauri Pärna, Urmet Pilt, Valmar Voolaid

  • 161 поддержавших
  • 7675€собрано от запланированных 6900€

Успешный проект

Проект был поддержан 05.Dec.2021