;

1.kiht – Ilus, mugav ja loodust säästev aluspesu naisteleПользователь  1.kiht проект в категории Дизайн

Head Hooandjad!

Mina olen Kersti. Panin aluse projektile 1.kiht, et teha naiste elu paremaks ning aidata samas leida lahendusi maailma suurtele probleemidele.

Aluspüksid

1.kiht teeb naiste aluspükse – selliseid hästi mugavaid, ilma siltide, lipsude, lillede ja pitsita. Ja hästi õhukesest pehmest materjalist, mis on tehtud vanadest kalavõrkudest ja minema heidetud vaipadest.

Need aluspüksid on disainitud nii, et naised saaksid keskenduda oma elu tähtsatele asjadele ja unustada kõrvalised mured. Lõikelt minimalistlikud ja ääretult naiselikud, loodud andma enesekindlust ja jõudu.
 


 

Kangas

Minu jaoks ülioluline. Olen väga nõudlik nii selle päritolu, kui ka kvaliteedi osas.

Kanga otsisin sellise, mis säästaks loodust – see on tehtud nailon materjalidest ja toodetest, mis on inimeste poolt kõrvale heidetud. Selle asemel, et need lihtsalt maailma vedelema jätta, saab neist teha suurepäraste omadustega kangast, mis on ideaalne aluspesuks.

Tootmine

Mõnikord kohe veab! Otsides õmblusfirmat, kellega koos selle toote kallal tööd teha, leidsin super toreda väikese ettevõtte siin samas Tallinnas. Seal töötavad nobedate näppudega ja aastate pikkuse kogemusega Eesti naised. Nad teevad oma tööd südamega ja eestlasele omase täpsusega.

Hoiame maailma

Lisaks kangale, mis on valmistatud ümbertöödeldud materjalidest, anname ennast kõik, et oma jalajälge maailmas võimalikult väiksena hoida.

Nii on ka meie pakkematerjalid tehtud ümbertöödeldud, biolagunevatest või/ja vastutustundlikult toodetud materjalidest. Toodangut kilepakenditesse ei paki – seda lihtsalt ei ole vaja. Ning kuna tootja asub meiega ühes linnas, siis ei sõida meie tooted ümber maakera enne, kui kandjani jõuavad ;)
 


 

Kes on Kersti?

Olen Eestis sündinud ja kasvanud rõivaste tehniline disainer. Olen lapsest peale nõela ja niidiga sõber ning sama rada jätkasin ka ülikoolis. Ja sealt viis tee Londonisse, kus tegin oma erialal kõvasti tööd, arenesin ja kogusin kogemusi maailma tipp-moemajades üle kümne aasta. Siis aga otsustasin tagasi tulla. See oli õige otsus. Eesti on kodu ja siin on kõige parem.

Siin jätkan uute kogemuste kogumist, uute toodete loomist ja uute väljakutsete otsimist. Oma brändi loomine oli loomulik jätk ja ammune unistus, mis nüüd teoks on saanud.

Kui kaugele on 1.kiht juba jõudnud?

Lõiked on valmis, kangas olemas, näidised on tehtud ja testkandmised käivad. Oleme valmis tootmisesse minema.

Milleks 1.kiht Hooandjate raha kasutab?

Kõik eeltöö on tehtud, nüüd on vaja aluspüksid ära toota! Hooandjatelt saadud hooga saamegi ära teha esimese partii aluspükse.

Kuhu edasi?

Kui hoog sees, siis toome välja veel erinevad mudeleid – 4-5 mudelit on juba praegu arenduses! Ja aluspükstele peaks lisanduma veel ka sobivad ülemised osad... ja värvi tahaks sisse tuua... Iga Eesti naise pesusahtlis võiks olla paar 1.kihi aluspükse.

  • 45 поддержавших
  • 3040€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 01.Dec.2019