;

Abraham's Café album „Berber Cinema“Пользователь  Marten Altrov проект в категории Музыка

Head sõbrad,

Kaks aastat tagasi 2013. aasta kevadel täitus meil teie abiga üks suur unistus. Nimelt ilmus meie esikplaat "Journey to Haran", mis võttis kokku meie loomingu esimesel kolmel tegutsemisaastal. Oleme oma esiklapse üle siiani väga õnnelikud ja uhked ja eriti tänulikud kõigile teile, kelle abiga see plaat teoks sai.

Selle aasta kevadel on meil jälle põhjust tähistamiseks. Aprillis on plaanis pidada väikest juubelit - meie viiendat tegutsemisaastat ja selle puhul soovime välja anda ka uue plaadi, mille nimeks saab Berber Cinema. Viimase kahe aasta jooksul on juhtunud palju imelisi asju, mida on raske sõnadega kirjeldada, kuid ehk lihtsam edasi anda läbi muusika. Ansambli ridadesse on lisandunud uued liikmed - orientaalsetel värvidel Joonas Pärn oud'il ja ürgsematel sagedustel Martin-Eero Kõressaar kontrabassil. Uue plaadi Berber Cinema sünnile andis suure tõuke filmirežissöör Toomas Järvet, kelle filmi "Grand Pas" jaoks kirjutasime usinalt uut filmimuusikat, mis ka meie plaadil esindatud. Lisaks filmimuusikale kõlab ka palju uut värsket loomingut Kaspar Uljase ja Madis Meisteri sulest, inspireerituna meie rändudest Vahemere äärde, Ladina-Ameerikasse, Lähis-Idasse, orientaalsete ja põhjamaisete tuulte poole. 

Me sooviksime jagada oma uut loomingut teiega, et see saaks ka osaks teist. Teie toetus läheb plaadi salvestamise, miksimise, masterdamise, kujunduse ja trükkimise hüvanguks. Soovime plaadi välja anda selle aasta kevadel ja tähistada seda kontserditega aprillis/mais.

Abraham´s Café on segu maailmamuusikast ja jazzist, milles on tunda klezmermuusika hõngu, araabia meloodiate mustreid ja ladina-ameerika rütme. Muusika autorid Kaspar Uljas ja Madis Meister on oma heliloomingu eest korduvalt pälvinud tunnustust. 2010. aasta kevadel loodud Abraham's Café tähistab sel kevadel oma viiendat tegutsemisaastat. Esinetud on olulistel Eesti muusikafestivalidel, lisaks Soomes Joensuu festivalil Popkatu, festivalil Positivus 2012 Lätis, Euro-Arab Youth Music Expo Küprosel ja JazzyColors Pariisis. 2013. aasta jaanuaris nägi ilmavalgust ansambli debüütplaat „Journey to Haran“. 2015. aasta aprillis ilmub kollektiivi uus album „Berber Cinema”. Ansambli ridadesse on lisandunud uus kontrabassist Martin-Eero Kõressaar ja kuues liige – oud'i mängija Joonas Pärn, kes on toonud muusikasse juurde palju uusi värve ja orientaalsemaid kõlasid. Uue koosseisuga sai teoks edukas tuur möödunud aasta sügisel Prantsusmaal, Belgias ja Luksemburgis.

Marten Altrov - klarnet, bassklarnet
Kaspar Uljas - akordion, bandoneon
Madis Meister - kitarrid
Joonas Pärn - oud
Martin-Eero Kõressaar - kontrabass, fretless bass
Tõnis Kuusk - trummid, perkussioonid
 
 
Youtube: 
 
Lugupidamisega,
Abraham's Café
  • 131 поддержавших
  • 3149€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 06.Apr.2015

Related projects

Аудиокнига Полины Черкасовой «Сказки великих рек»

  • 149%собрано
  • 5952€поддержано
  • 18 часов осталось

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 74%собрано
  • 3723€поддержано
  • 11 дней осталось