;

Esimene ilmakindel jääskulptuurПользователь  MTÜ Valgusfestival проект в категории Событие

Kas heitlikud talved on jääskulptuuride kunsti Eestis kaotanud ning peame alla andma kaamosele ja aasta läbi kestvale kehvale suusailmale? Ei, sest MTÜ Valgusfestival on välja mõelnud ainulaadse lahenduse. Toeta selle valmisehitamist ning saame avada esimese ilmakindla vaba õhu jääskulptuuri Balti- ja Põhjamaades! 
 
Hea hooandja!
 
Juba 20 aastat on MTÜ Valgusfestival korraldanud laiale publikule peo idamaade uusaasta saabumise puhul, rõõmustades Tallinnas ja Tartus kõiki jääskulptuuridega. Haprad ja samas suurejoonelised kujud pakuvad uhket valgus- ja vormimängu, mida ei saa pakkuda ükski teine kunst. 
 
Kuigi kliima soojenemine on seda paljudele rõõmu toovat traditsiooni hävitamas, ei pea me laskma võimust võtta porisel ja sombusel linnal! MTÜ Valgusfestivali välja mõeldud lahendus säästab taieseid vihma ja sooja tuule eest ning lisakülmutab, kui külmade ilmade vahele plusskraade satub. 
 
Kui toetad esimese ilmakindla jääskulptuuri püstitamist, kutsume Sind juba 8. veebruari õhtul Eesti Loodusmuuseumi hoovi, kus tervitame jääskulptuuri avamisega idamaade uusaasta saabumist. 
 
Kavas:
 
- Saad imetleda tulivärsket taiest, üleelusuurust orangutanibeebit, mille autoriks on noor andekas jääskulptor Mari Hiiemäe, ja vaadata, kui hästi ja kuidas täpselt leiutis uhke jääskulptuuri turvamisega toime tuleb.
 
- Pakume sooja banaanijooki jõhvikatega.
 
- Toetajatele prii Loodusmuuseumi külastus. 
 
Uksed avatud 16.30–19.00.
 
Kui toetad prototüübi valmisehitamist, saame tuleval aastal jääskulptuuride ala laiendada, kuni terve ilmakindla jäälinna rajamiseni välja!     
 
 
 

 

  • 50 поддержавших
  • 2486€собрано от запланированных 2407€

Успешный проект

Проект был поддержан 05.Feb.2016