;

Alfa Collective debüütalbumi "Canvas" välja andmineПользователь  Anett Tamm проект в категории Музыка

Alfa Collective on 2017. aasta suvel kokku tulnud souli ja jazzi mõjutustega ansambel. Kvintett ehitab kihte peamiselt vokalisti Anett Tamme loomingu ümber ning seob muusikasse elemente popist, folgist ja blues'ist. Ühiste ideede najal tervikuks vormitud Alfa Collective'i lugudes on võrdväärne roll nii hapratel emotsionaalsetel kui ka julgematel muusikalistel väljaütlemistel. Koosseis on teinud lavadebüüdi Tartu, Tallinna ja Viljandi jazzklubides ning astunud üles festivalidel Tudengijazz ja Mailaul.
 


 

2018. aasta suvel ilmub Alfa Collective debüütalbum "Canvas", millel teevad kaasa ka kitarrist Erki Pärnoja ja laulja Marianne Leibur. Kuigi bändipoolne panus plaadi valmimiseks on juba tehtud, käib järeltöötluse kallal usin töö. Oleme endale võtnud appi kaks lahedat inimest: meie lugusid miksib-masterdab Jose Diogo Neves ning plaadi kujunduse teeb Taavi Rull. Selleks, et viimistlustööd jõudsasti valmiksid ning oma esimest plaati suvel esitleda saaksime, vajame viimast tõuget hooandjate toetuse näol - väikest kõhutäit hoiupõrsale! Hooandjate kingid anname koos kallistusega üle esitluskontsertidel, paneme postiga teele või toimetame kätte muul sobival viisil.

Ansambli Alfa Collective koosseisu kuuluvad Anett Tamm (laul, kitarr, klaver), Johannes Laas (kitarr), Taaniel Pogga (klahvpillid), Robert Nõmmann (bass, kontrabass) ja Martin Petermann (löökpillid).

Peagi ilmuvalt albumilt avaldasime 20. aprillil nimiloo "Canvas" videosingli, milles tegi kunstnikuna kaasa Triinu "Lepatriinu" Paomets ning video filmis ja monteeris Taavi Muide. Kuulamiseks leiab singli Spotify’st, Soundcloud’ist ja iTunes’ist ning muusikavideot saab vaadata Youtube’ist järgmisel lingil: https://www.youtube.com/watch?v=1BIOoVGf3ns&t=2s

Hoia Alfa Collective tegemistel silma peal!

Facebook: https://www.facebook.com/alfacollective/
Instagram: https://www.instagram.com/alfacollective/

Täname meie senisele plaadi salvestamise teekonnale kaasatud inimesi:

Clockwork stuudio, Silver Lepaste, Elijah Ivanov, Erki Pärnoja, Marianne Leibur, Taavi Rull, Jose Diogo Neves, Triinu Paomets, Taavi Muide, Eesti Esitajate Liit ja Tartu Kultuurkapital.

  • 49 поддержавших
  • 1645€собрано от запланированных 1500€

Успешный проект

Проект был поддержан 17.Jun.2018

Related projects

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 59%собрано
  • 2936€поддержано
  • 16 дней осталось

Аудиокнига Полины Черкасовой «Сказки великих рек»

  • 147%собрано
  • 5881€поддержано
  • 6 дней осталось