;

Silvia Kronbergi kolmanda raamatu "Anna ja Miina talvejutud" avaldamine.Пользователь  Silvia Kronberg проект в категории Печать

Olen 10-aastane Silvia, ma kirjutan, joonistan, mängin viiulit jne. Minu loomingut on ilmunud ajakirjades Täheke ja Hea Laps ning olen avaldanud kaks raamatut. Oma esimese raamatu ("Anna ja Miina suvised lood", 2018) sain trükkida Hooandja abiga. Teine raamat "Anna ja Miina sügiselood" ilmus eelmisel aastal.

Nüüd on valmis kirjutatud kaksikute Anna ja Miina elu kujutava sarja kolmas raamat: "Anna ja Miina talvejutud", mille trükkimiseks vajan taas pisut hoogu. Raamat räägib talvistest tegemisest kaksikute kodukohas Maalri talus. Näiteks peab kaksikute vend Kaarel 7. sünnipäeva ja saab oma toa, mida ta on enda sõnul tahtnud juba seitse aastat ja ühe päeva, ning Anna ja Miina päästavad jõest kassipoja nimega Tähesära. Pealegi peab sellest tulema Anna ja Miina arvates maailma parim talv, sest Lätis elanud tädilapsed kolivad Eestisse. Koos nendega ja Saksamaalt jõule tähistama tulnud sugulastega ehitatakse talumaile võimas lumekindlus. Igavaks ei lähe ka siis, kui jõulud läbi, sest siis asuvad lapsed pööningul korda looma ja peavad naabrilastega maha ühe korraliku kelguralli. Loomulikult ei puudu ka suusatamine – kuidas sellega läheb, seda tuleb raamatust lugeda.

Raamatus on 80 lehekülge. Joonistasin raamatule ise kaane ja pildid, küljendab ja kujundab Anu Jalas. 

Kingitused jõuavad toetajateni posti teel või kokkuleppel muul moel.

Loodan teie abile!