;

Annetekoda 2021 – aitame Eestimaa annetel särada!Пользователь  Eesti Kultuuri Koda MTÜ проект в категории Событие

Meie Hooandja kampaania eesmärk on koguda toetusraha Annetekoja konkurss-festivali finaalis osalevate annete toetamiseks + ürituse enda edukaks toimumiseks. Annetekoja kohta rohkem infot SIIN.

Annetekoja festivalil osalevad andekad inimesed üle Eesti, kellest paljud ei ole saanud lihtsalt võimalust oma annet korralikult arendada. Annetekoja üks eesmärk on anda võimalus oma annet näidata ka Eesti kaugemates otstes elavatel inimestel. Osaleda võivad inimesed ükskõik millise andega ning alates eelmisest sügisest on toimunud juba videovoor, kuhu laekus pea 300 annet üle Eesti. Neist umbes pooled pääsesid edasi Eesti erinevates nurkades toimuvatele eelvoorudele. 18.08 seisuga on kõik eelvoorud läbi ning välja valitud 26 kõige säravamat annet, kes 19.09 Alexela Kontserdimajas suure publiku ees oma annete arendamise nimel parimate kohtade eest esinevad.

Esimesele kolmele auhinnalisele kohale on meil suurtoetaja olemas, kuid soovime hooandjate abiga 19.09 välja valida 4. ja 5. koha ning publiku lemmiku, et rohkemad Eestimaa andekad saaks tuult tiibadesse! Toetussumma makstakse otse annet arendava kursuse, -õppe, ühiselamu tasu vms sihtotstarbelise kulu katteks.

Hoo andjatele on projekti auhindadega toetajad välja pannud 5 ahvatlevat voucherit erinevatele hetkel kuumadele disaintoodetele ja rohelist mõtteviisi propageerivatele toodetele.
 

  • 9 поддержавших
  • 3000€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 18.Sep.2021