;

Ansambel „Power Play“ debüütalbumПользователь  Pent Järve проект в категории Музыка

Power Play on 2012. aastal asutatud jazzrock ansambel Tallinnast. Esitatakse oma loomingut, mis on komponeeritud erinevate liikmete poolt. Bändi iseloomustab jõuline ja energiline mäng, mis on segatud jazzharmooniate ja erinevate gruuvidega. Kõige olulisem seejuures on aga energia ja positiivne laeng, mida silmas pidades anname igal kontserdil endast maksimumi. Oma tegevusaja jooksul oleme jõudnud esineda Eesti roki ja -jazziklubides ning vastava muusika festivalidel. Oleme osa võtnud Tallinn Music Week-ist ning Naissoo nimelisest loomingukonkursist, kus saavutasime looga West Coast esikoha. 

Sel kevadel on plaanis välja anda plaat, kus on talletatud kogu meie senine looming. Plaadil kõlavad lood on põhiliselt komponeeritud Pent Järve ja Madis Muuli poolt, kuid lõpptulemus on sündinud tavaliselt koostöös terve bändiga, kus kõik on oma panuse andnud.

Hooandja toetuse abil teostame plaadi mixi, kujunduse ning tiražeerimise. Oleme väga tänulikud rahalise abi eest ning ootame teid peagi asetleidvatele plaadiesitluskontserditele!

Power Play on:
Madis Muul – klahvid
Rauno Pella – trummid
Siim Usin – basskitarr
Pent Järve – kitarr   

Related projects

Музыкальный аудиоальбом. Стихи с Афона читает Олеся Балакирева.

  • 67%собрано
  • 2335€поддержано
  • 28 дней осталось

Акустический сольный альбом Владимира Чердакова «Бесконечное кино»

  • 37%собрано
  • 1122€поддержано
  • 13 дней осталось